03.04.2018 17:40

Akcja „American Horror Story 8” ma toczyć się 2032 roku

Słynna antologia Ryana Murphy’ego powróci z 8. sezonem jeszcze w 2018 roku. Akcja nowych odcinków po raz pierwszy przeniesie widzów w przyszłość.

atomic bomb
foto: materiały prasowe; CC0 Creative Commons/Pixabay

„American Horror Story” jest jednym z najciekawszych emitowanych aktualnie seriali, zaś jego twórca, Ryan Murphy, jednym z najbardziej rozchwytywanych realizatorów produkcji telewizyjnych. Jeszcze w 2018 roku zadebiutuje 8. sezon „AHS”, który przeniesie nas w niedaleką przyszłość. Związane z serialem źródła nieoficjalnie donoszą, że będzie to dokładnie rok 2032.

Kiedy będzie toczyć się akcja „American Horror Story 8”?

Niedawno informowaliśmy, że 8. sezon „AHS” będzie nosił podtytuł „Radioactive”, w związku z czym prawdopodobnie będzie rozgrywał się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Jak wynika z postu opublikowanego przez AHS Central, nuklearna zagłada ludzkości nastąpi przed 2032 rokiem, gdyż to właśnie wtedy ma toczyć się akcja nowej odsłony antologii.

"

Według źródeł AHS8 nosi tytuł „Radioactive” i jest osadzony w 2032 roku w Arizonie po nuklearnej zagładzie. Wystąpią Dylan McDermott, Denis O’Hare, Adina Porter i Eddie Cibran. News pochodzi z konta @ahsnewsupdates na Instagramie. "

Jeśli informacje opublikowane przez AHS Central okażą się prawdziwe, w kolejnym sezonie do Sary Paulson i Evana Petersa dołączy nie tylko wyczekiwana Kathy Bates, ale również Dylan McDermott, który po raz ostatni pojawił się 2. sezonie „American Horror Story”.

„American Horror Story 8” - kiedy premiera?

Dotychczas wszystkie sezony „AHS” toczyły się w przeszłości lub teraźniejszości. Jeśli zatem spełnią się przepowiednie fanowskich portali, zrealizowany w klimacie postapo 8. sezon antologii będzie znacznie różnił się od poprzednich. Oficjalne szczegóły poznamy jednak dopiero jesienią. „American Horror Story 8” ma zadebiutować jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia w 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale American Horror Story Ryan Murphy postapo Fox