Akcja „American Horror Story 8” ma toczyć się 2032 roku

Natalia Hluzow
03.04.2018 17:40
Akcja „American Horror Story 8” ma toczyć się 2032 roku Fot. materiały prasowe; CC0 Creative Commons/Pixabay

Słynna antologia Ryana Murphy’ego powróci z 8. sezonem jeszcze w 2018 roku. Akcja nowych odcinków po raz pierwszy przeniesie widzów w przyszłość.

„American Horror Story” jest jednym z najciekawszych emitowanych aktualnie seriali, zaś jego twórca, Ryan Murphy, jednym z najbardziej rozchwytywanych realizatorów produkcji telewizyjnych. Jeszcze w 2018 roku zadebiutuje 8. sezon „AHS”, który przeniesie nas w niedaleką przyszłość. Związane z serialem źródła nieoficjalnie donoszą, że będzie to dokładnie rok 2032.

Kiedy będzie toczyć się akcja „American Horror Story 8”?

Niedawno informowaliśmy, że 8. sezon „AHS” będzie nosił podtytuł „Radioactive”, w związku z czym prawdopodobnie będzie rozgrywał się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Jak wynika z postu opublikowanego przez AHS Central, nuklearna zagłada ludzkości nastąpi przed 2032 rokiem, gdyż to właśnie wtedy ma toczyć się akcja nowej odsłony antologii.

Według źródeł AHS8 nosi tytuł „Radioactive” i jest osadzony w 2032 roku w Arizonie po nuklearnej zagładzie. Wystąpią Dylan McDermott, Denis O’Hare, Adina Porter i Eddie Cibran. News pochodzi z konta @ahsnewsupdates na Instagramie.

Jeśli informacje opublikowane przez AHS Central okażą się prawdziwe, w kolejnym sezonie do Sary Paulson i Evana Petersa dołączy nie tylko wyczekiwana Kathy Bates, ale również Dylan McDermott, który po raz ostatni pojawił się 2. sezonie „American Horror Story”.

„American Horror Story 8” - kiedy premiera?

Dotychczas wszystkie sezony „AHS” toczyły się w przeszłości lub teraźniejszości. Jeśli zatem spełnią się przepowiednie fanowskich portali, zrealizowany w klimacie postapo 8. sezon antologii będzie znacznie różnił się od poprzednich. Oficjalne szczegóły poznamy jednak dopiero jesienią. „American Horror Story 8” ma zadebiutować jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia w 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.