16.03.2018 14:06

„American Horror Story 8” będzie w klimacie postapo? Tak sugerują przecieki

Na twitterowym koncie AHS Leaks pojawiła się informacja dotycząca podtytułu 8. sezonu American Horror Story, który sugeruje, że widzów czeka podróż do postapokaliptycznej przyszłości.

American Horror Story
foto: kadr z wideo

Nadchodzący jesienią 2018 ósmy sezon „American Horror Story” prawdopodobnie będzie eksplorował tematykę postapo. To pierwsza wiadomość na temat nowej odsłony serialu od długiego czasu. Twórcy zdecydowali bowiem już przy poprzednim, 7. sezonie, że jak najwięcej informacji będą jak najdłużej utrzymywać w sekrecie. 

„American Horror Story 8” opowie o postapokaliptycznej przyszłości?

Ryan Murphy nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o nowy sezon serialu. Dotychczas zdradził jedynie, że jego akcja będzie toczyła się w niedalekiej przyszłości, co było pewną niespodzianką dla fanów serialu. Wszystkie poprzednie sezony opowiadały bowiem o zdarzeniach z teraźniejszości lub przeszłości. 

Tweet opublikowany przez AHS Leaks sugeruje dodatkowo, jaką wizję przyszłości planują przedstawić twórcy. Na udostępnionym dokumencie widzimy, że 20th Century Fox zarejestrował podtytuł „Radioactive” dla 8. sezonu  AHS.

"

Zarejestrowano nowy znak towarowy „American Horror Story: Radioactive”. Czy może być to nazwa nowego sezonu?  "

Od powyższego wpisu już bardzo blisko do wniosku, że nadchodzący sezon będzie ukazywał świat po nuklearnej zagładzie. Byłoby to bardzo prawdopodobne po tym, w jaki sposób poprzedni sezon podejmował temat polityki Trumpa i jego trudnych stosunków z Koreą Północną. Potencjalna radioaktywna apokalipsa nie musi mieć oczywiście żadnego związku z Trumpem i może mieć swoje źródło w zupełnie innych katastrofach czy konfliktach. Niezależnie od jej przyczyn, wydaje się bardziej niż prawdopodobne, że to właśnie stylistyka postapo będzie królowała w 8. sezonie AHS.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale American Horror Story Ryan Murphy postapo