15.11.2019 13:57

"American Horror Story": Ryan Murphy zapewnił, że w 10. sezonie powrócą ulubieńcy widzów

Twórca "American Horror Story" zapewnił fanów, że w 10. sezonie powrócą uwielbiani przez nich aktorzy. Kogo miał na myśli?

Foto: kadr z serialu "American Horror Story/FX
Foto: kadr z serialu "American Horror Story/FX

Dziewiąta odsłona "American Horror Story" za nami. Wiemy już, że serial doczeka się 10. sezonu, a jego twórca podzielił się właśnie ciekawą informacją. Zgodnie z jego zapewnieniem, w najnowszym sezonie powrócą aktorzy, których fani darzą największą sympatią. Kogo miał na myśli?

"American Horror Story" - w 10. sezonie powrócą ulubieńcy widzów

"American Horror Story: 1984" dobiegł końca, spotykając się z przychylą reakcją widzów. Wielu osobom brakowało jednak aktorów, którzy w pierwszych odsłonach niejako odpowiadali za sukces serii. Ryan Murphy ma jednak dla nich dobre wieści. W wywiadzie udzielonym portalowi Deadline, twórca horrorowej antologii zapewnił, że w 10. sezonie powrócą do nas aktorzy, których widzowie kochają najbardziej. I choć nie padły żadne konkretne nazwiska, możemy śmiało wywnioskować kogo miał na myśli. 

Najlepsze seriale grozy
Najlepsze seriale grozy
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze seriale grozy w historii

Ryan Murphy wyznał, że w kwestii 10. sezonu "American Horror Story" stawia przede wszystkim na obsadę. Zapewnił, że stara się zaangażować wszystkich aktorów, na których fanom zależy najbardziej. Jako dodatkową wskazówkę podkreślił, że chodzi tu przede wszystkim o pierwsze trzy odsłony - "Murder House", "Asylum" i "Coven". To, kogo większość fanów darzy miłością największą nie jest tajemnicą. Jessica Lange, Evan Peters i Sarah Paulson to trzy nazwiska, które stanowią trzon całego AHS.

Foto: kadry z serialu "American Horror Story"/ FX

Twórca serialu wyznał także, że choć nie wie, czy uda mu się znaleźć odpowiednie role dla wszystkich aktorów, którzy przyczynili się do sukcesu serii (ta lista jest dość długa), robi co może. Podkreślił też, że z częścią z nich nawiązał już kontakt i każdy z nich wyraził chęć powrotu.

"

Pracujemy obecnie nad pomysłem na 10. sezon, który - jak myślę - widzowie pokochają, bo zjednoczy ich ulubionych aktorów. Wszystko ze względu na fakt, że może to byc nasz ostatni sezon. To ostatni sezon na jaki opiewa nasza umowa. Więc po cichu kontaktowałam się z różnymi ludźmi. Z niektórymi jeszcze nie nawiązałem kontaktu, bo pojawiło się pytanie: "Czy mam dla nich rolę?". Jak dotąd wszyscy, z którymi się skontaktowałem, powiedzieli "tak", więc zapowiada się świetnie. "

Czy gwiazda „American Horror Story” wywołała ducha podczas kręcenia jednej ze scen serialu?
Czy gwiazda „American Horror Story” wywołała ducha podczas kręcenia jednej ze scen serialu?
Przeczytaj także Czy gwiazda „American Horror Story” wywołała ducha podczas kręcenia jednej ze scen serialu?

W przypadku Jessiki Lange i Evana Petersa pewności mieć nie możemy, jednak Sarah Paulson to w zasadzie pewniak. Aktorki zabrakło w minionym sezonie, przyznała jednak, że tęskni za serialem i bardzo chciałaby wrócić.

"

Ciężko mi nie być częścią tego. Bardzo bym chciała wrócić [w 10. sezonie - przyp. red.]. Znów muszę być częścią tego serialu. "

Foto: kadr z filmu "Obecność 2"/ Warner Bros. Pictures
Foto: kadr z filmu "Obecność 2"/ Warner Bros. Pictures
Przeczytaj także Twórcy "Obecności" stworzą nową franczyzę grozy opartą na faktach. O czym opowie?

Ryan Murphy udzielił również innego wywiadu, w którym odniósł się do przyszłości serialu. Choć wcześniej wyraził obawę, że 10. sezon może być ostatnim, wyznał, że trwają rozmowy o przedłużeniu "American Horror Story" nawet o 10 kolejnych serii.

"

Prowadzimy rozmowy o tym, co nastąpi po 10. sezonie. Rozmawialiśmy o możliwości, by serial liczył 20 sezonów. "

Egzorcysta
Egzorcysta
Przeczytaj także Top 10 najstraszniejszych horrorów wszech czasów

Na obecną chwilę nie wiadomo, czego dotyczył będzie 10. sezon "American Horror Story". Nie potwierdzono również daty premiery, jednak patrząc przez pryzmat poprzednich serii, nowych odcinków należy spodziewać się we wrześniu 2020 roku.

Zobacz też: 25 kultowych horrorów, które powinien obejrzeć każdy fan kina grozy

Tagi: News Seriale American Horror Story Horror Ryan Murphy