„American Horror Story”: znamy datę premiery 8. sezonu serialu

Natalia Hluzow
29.06.2018 16:59
American Horror Story|undefined Fot. kadry z 1. i 3. sezonu "American Horror Story"

Nadchodzący sezon słynnej, przepełnionej grozą antologii Ryana Murphy’ego otrzymał oficjalną datę premiery. Kiedy nowe odcinki trafią na małe ekrany?

„American Horror Story” to jedna z najciekawszych opowieści grozy w historii telewizji, której każdy sezon przedstawia zupełnie inną historię. Choć z licznych spekulacji wynikało, że akcja 8. sezonu produkcji będzie toczyła się w 2032 roku, a jego fabuła skupi się na postapokaliptycznej przyszłości, w połowie czerwca 2018 Ryan Murphy ogłosił, że nowy sezon będzie crossoverem poprzednich: pierwszego pt. „Murder House” i trzeciego o nazwie „Sabat”. Dziś (29 czerwca 2018) poznaliśmy datę jego premiery.

„American Horror Story 8” – kiedy premiera?

Informacja o tym, kiedy zadebiutują nowe odcinki „AHS” pojawiła się na oficjalnym Twitterze serialu. Ogłoszono tam, że „American Horror Story” powróci 12 września 2018 roku.

W związku z tym, że twórcy zdecydowali się na skrzyżowanie poprzednich sezonów w nowej odsłonie „AHS”, na ekranie zobaczymy większość twarzy znanych z „Murder House” i „Sabatu”. Będą to m.in.: Sarah Paulson, Kathy Bates, Taissa Farmiga, Evan Peters, Emma Roberts oraz Billie Lourd. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak twórcy poradzą sobie z faktem, że większość wymienionych aktorów grała różne postaci w każdym z sezonów.  

Sądząc po bliskiej dacie premiery nowych odcinków, od której dzielą nas już tylko wakacje, pierwszego zwiastuna oraz oficjalnego podtytułu „American Horror Story 8” możemy spodziewać się już niebawem.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.