Ameryka zasługuje na Franka Underwooda?
Robert Skowronski
12.01.2016 11:25
Ameryka zasługuje na Franka Underwooda? Fot. kadr z wideo

Stany Zjednoczone... miejsce, gdzie może się spełnić amerykański sen. Jednak potrzeba do tego odpowiedniego lidera. Frank Underwood przekonuje w nowym teaserze „House of Cards”, że to on jest tą osobą.

Czwarty sezon popularnego serialu Netflixa trafi na platformę 4 marca 2016 roku i będzie się składać z 13 odcinków. Czy produkcja pojawi się też w polskiej wersji serwisu? Na dany moment „House of Cards” nie jest dostępny dla rodzimych odbiorców, gdyż prawa do serialu ma u nas telewizja NC+.

Bohater grany przez Kevina Spaceya, który nie cofnie się przed niczym, wystąpił już w innym teaserze stylizowanym na kampanię prezydencką. Polityk jednak nie może poprzestawać na jednym materiale - w końcu wyborców/widzów trzeba jakoś do siebie przekonać.

W nowym wideo udowadnia on swoją retoryką, że jest głową państwa na jaką zasługują i jakiej potrzebują Stany Zjednoczone. Jego argumenty poparte zostają wstawkami z poprzednich sezonów „House of Cards”. Materiał został zaprezentowany podczas gali rozdania Złotych Globów 2016. Zobaczcie sami:

Producentami serialu są David Fincher, Joshua Donen, Beau Willimon, Kevin Spacey, Dana Brunetti, John David Coles i Eric Roth.

Przypominamy, że ostatnia seria odcinków zakończyła się, gdy Frank Underwood objął stanowisko prezydenta. Jednak napotkał na swojej politycznej drodze na wiele przeszkód. Również w życiu prywatnym głowy państwa nie działo się najlepiej, gdyż opuściła go żona.

Czekacie na 4. sezon „House of Cards”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.