Andrew Lincoln odchodzi z „The Walking Dead”. Kto zostanie głównym bohaterem serialu?

Kamil Kacperski
01.06.2018 15:14
Andrew Lincoln odchodzi z „The Walking Dead”. Kto zostanie głównym bohaterem serialu? Fot. materiały prasowe

Aktor wcielający się w Ricka Grimesa potwierdził, że 9. sezon będzie jego ostatnim w tej roli. Kto zajmie pozycję nowego lidera Aleksandrii, a jednocześnie stanie się nową główną postacią serialu?

Rick Grimes nie miał w życiu łatwo - po wybuchu epidemii zombie, były policjant chciał odnaleźć swoją żonę i syna, Carla. Niestety, obydwoje są już martwi, co powoduje, że mężczyzna nie ma właściwie już o co walczyć. W związku z tym, aktor wcielający się w Grimesa, Andrew Lincoln, postanowił zakończyć pracę przy „The Walking Dead” i zapowiedział, że odejdzie po zakończeniu produkcji 9. sezonu. 

Stacja AMC potwierdziła również, że Lincoln nie pojawi się we wszystkich odcinkach nadchodzącej serii, a jedynie w kilku. Pojawiły się oczywiście teorie, że Grimes zostanie zabity przez swoich towarzyszy lub po utracie wszystkich najbliższych postanowi zrezygnować z funkcji lidera i odejdzie z grupy sam, skazując się na pewną śmierć. 

Kto zastąpi Ricka w głównej roli „The Walking Dead”?

Odejście z serialu Lincolna oznacza, że ktoś będzie musiał zająć jego miejsce. Według raport z portalu The Hollywood Reporter, prawdopodobnie będzie to Norman Reedus, który wciela się w Daryla. Podobno aktor negocjuje obecnie umowę opiewającą na ponad 20 milionów dolarów, które miałby zarobić w ramach występowania w kolejnych odcinkach „The Walking Dead”.

Niektórzy twierdzą, że być może jego miejsce w roli lidera ludności Aleksandrii zajmie jego kochanka, Michonne, która stała się matką zastępczą jego dzieci, a także służyła jako „pierwsza dama Aleksandrii”. Danai Gurira pasowałaby idealnie do roli szefowej całego plemienia, w przeciwieństwie do Daryla, który był raczej samotnikiem albo po prostu podążał za rozkazami, a nie je wydawał. 

„The Walking Dead” 9. sezon - kiedy premiera?

Wszystkiego dowiemy się już w nadchodzącym sezonie „The Walking Dead”, którego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w połowie października 2018 roku. Nad serialem pracuje obecnie nowa twórczyni, Angela Kang, która zmieniła w tej roli Scotta M. Gimple'a. Kang pracowała jako producentka wykonawcza oraz scenarzystka serialu, zatem przyszłość „The Walking Dead” jest w dobrych rękach. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.