14.06.2019 12:43

Animowana wersja "Szybkich i wściekłych" w pierwszej zapowiedzi serialu Netfliksa "Fast & Furious: Spy Racers"

"Szybcy i wściekli" niedługo powrócą w animowanej wersji - serialu "Fast & Furious: Spy Racers", który trafi na Netflix. W sieci pojawił się pierwszy teaser produkcji.

Fast & Furious: Spy Racers
foto: materiały promocyjne

Seria "Szybcy i wściekli" zadebiutowała w 2001 roku i od tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Do tej pory ukazało się 8 filmów kinowych, 2 krótkometrażowe, a już niedługo zobaczymy spin-off zatytułowany "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". To jednak nie koniec powiększania marki. Serwis Netflix wszedł we współpracę z Universal i Dream Works, powołując do życia animowany serial "Fast & Furious: Spy Racers". Jak prezentuje się pierwsza zapowiedź produkcji?

"Fast & Furious: Spy Racers" - teaser serialu Netflix

Premiera historii Hobbsa i Shawa odbędzie się 2 sierpnia 2019 roku. Fani serii będą mieli do czynienia z toną akcji i szalonymi wyścigami samochodów również przed ekranami telewizorów i urządzeń mobilnych. Wszystko dzięki animacji pod tytułem "Fast & Furious: Spy Racers". W krótkim teaserze serialu widzimy fragment pojedynku pomiędzy dwoma zmodyfikowanymi autami, ścigającymi się w osuszonym kanale.

Zapowiedź trwa jedynie 30 sekund i nie oferuje zbyt wiele, poza kilkoma spektakularnymi ujęciami samochodów poruszających się z szaleńczą prędkością po prowizorycznym torze wyścigowym. Towarzyszą im dźwięki ryczących silników, a na końcu pojawia się logo serialu. Twórcy przygotowali jednak krótkie streszczenie fabuły nadchodzącego serialu. Głównym bohaterem będzie nastoletni Tony Toretto, który podaży drogą obrana przez jego kuzyna Doma. Tony i jego przyjaciele zostaną zrekrutowani przez rządową agencję do zinfiltrowania elitarnej grupy, organizującej wyścigi. Jej działalność jest przykrywką dla złowieszczej organizacji, która planuje przejąć władzę nad światem.

fot. LFI/Photoshot/East News
fot. LFI/Photoshot/East News
Przeczytaj także Nie tylko "Szybcy i wściekli". TOP 10 najlepszych filmów o wyścigach

"Fast & Furious: Spy Racers" - kiedy premiera na Netflix?

Nową produkcją Netfliksa zajęli się Tim Hedrick i Bret Haaland. Dołączyli do nich Vin Diesel i Chris Morgan. Czwórka pełni rolę producentów wykonawczych "Fast & Furious: Spy Racers". Dodatkowo Hedrick i Haaland zostali showrunnerami serialu. Premiera produkcji ma się odbyć jeszcze w roku 2019. Na razie nie podano dokładnej daty debiutu.

Zobacz też: Dwayne Johnson i Jason Statham nie wystąpią w "Szybkich i wściekłych 9"

Tagi: Seriale Szybcy i wściekli Netflix