Animowana wersja serialu „Tajemnice Smallville”? Kolejna gwiazda popiera pomysł

Sergiusz Kurczuk
12.07.2018 12:24
Animowana wersja serialu „Tajemnice Smallville”? Kolejna gwiazda popiera pomysł Fot. Album Online/East News

„Tajemnice Smallville” to jeden z najpopularniejszych seriali na podstawie komiksów DC. Aktorzy, wcielający się w głównych bohaterów chcą, żeby powstało animowane wznowienie. Pomysł poparła kolejna gwiazda. 

Superman to ikona DC Comics. Ten heros był pierwszym superbohaterem wydawnictwa, które obecnie konkuruje z Marvel Comics o miano najlepszego wydawnictwa komisowego na świecie. Clark Kent dość szybko zwojował duży ekran, ale fani superbohatera chcieli zobaczyć przeszłość Kyptonianina. W tym celu w 2001 roku powstał serial „Tajemnice Smallville”, który był telewizyjnym prequelem historii Supermana. Pojawiło się w nim wiele znanych czytelnikom komiksów postaci i produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że kontynuowano ją przez 10 lat. Obecnie Warner Bros. próbuje stworzyć kolejne filmy o herosach DC. Członkowie obsady „Tajemnic Smallville” wpadli na pomysł, żeby wznowić serial w wersji animowanej

„Tajemnice Smallville” jako serial animowany?

W kwietniu 2018 roku Tom Welling i Michael Rosenbaum - odtwórcy Clarka Kenta i Lexa Luthora byli gośćmi na AwesomeCon w Waszyngtonie. Podczas spotkania jeden z fanów zapytał aktorów, czy to możliwe, że Warner Bros. przywróci serial na przykład w animowanej wersji. Welling był podekscytowany wizja powrotu do roli Supemana. Okazało się, że Rosenbaum miał podobny pomysł i jakiś czas temu przedstawił go współtwórcy „Tajemnic Smallville” Alfredowi Goughowi. 

Przysięgam na Boga, zaniosłem ten pomysł Alowi, twórcy „Tajemnic Smallville”. Powiedziałem: „Powinniśmy zrobić animowaną wersję”. Odpowiedział: „Wyobrażasz to sobie? To by było ekstra! Smallville: The Animated Series z wszystkimi oryginalnymi głosami i tymi występami gościnnymi. To byłoby świetne”.

Okazuje się, że entuzjazm kolegów z planu serialu podziela Kristin Kreuk - aktorka wcielająca się w postać Lany Lang. Portal ComicBook.com postanowił zapytać ją, czy wystąpiłaby w animowanej wersji „Tajemnic Smallville”.

Tak, absolutnie. Nigdy i tym nie pomyślałam, ale brzmi, jaki kupa dobrej zabawy. 

Do tej pory jedyną kontynuacją „Tajemnic Smallville” był cyfrowy komiks wydawany przez DC w roku 2012. Obecnie sieć telewizyjna Syfy nadaje inny prequel historii Supermana. Chodzi o „Krypton”, w którym ukazano losy przodków Clarka Kenta. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy 2. sezon serialu, ale prawdopodobnie w roku 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.