Anna Maria Jopek pojawi się w serialu "Wikingowie"
07.11.2019 12:20
Anna Maria Jopek pojawi się w serialu "Wikingowie" Fot. źródło: Materiały Prasowe, History

Teatr Pieśń Kozła i Anna Maria Jopek pojawią się w najnowszym sezonie superprodukcji Wikingowie. Zespół i wokalistka nagrali wspólnie dwa utwory, które usłyszymy w hicie.

Teatr Pieśń Kozła i Anna Maria Jopek zostali zaproszeni do przygotowania dwóch utworów, które mają towarzyszyć bohaterom jednego z najpopularniejszych seriali historycznych ostatnich lat. Muzycy zostali wybrani do nagrania muzyki przez samego twórcę Wikingów Michaela Hirsta.

Anna Maria Jopek pojawi się w "Wikingach"

Najnowszy, a zarazem ostatni, sezon Wikingów trafi na ekrany naszych telewizorów 5 grudnia 2019 i będzie dostępny jedynie na History Chanel.

Szósty sezon serialu będzie składał się z dwudziestu godzinnych odcinków, które opowiedzą nam do końca historię wojowników, których pokochały tysiące fanów na całym świecie.

Przeczytaj także

Twórcy serialu oficjalnie ogłosili, że dwie oryginalne kompozycje wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła, będą towarzyszyć bohaterom serialu w kluczowych wydarzeniach ostatniego sezonu. W jednym z utworów pojawia się również wokalistka Anna Maria Jopek, która zaimprowizowała całą część wokalną utworu.

wikingowie

Jopek wystąpi również w jednym z odcinków serialu. Pojawi się w nim wraz z Maciejem Rychłym, który będzie grał na sierszeńkach, czyli na wielkopolskich dudach. Wszyscy związani z projektem muzycy przyznali, że było to dla nich wyjątkowe przeżycie móc stać się częścią tak uwielbianego na całym świecie serialu.

Nie wiemy jeszcze, w których odcinkach usłyszymy i zobaczymy naszym rodaków, dlatego warto, abyście przygotowali się na oglądanie premiery nowego sezon.

Sezon szósty serialu zostanie podzielony tak jak 4 i 5 na dwie części. Dlatego fani będą musieli czekać na ostatni odcinek w historii "Wikingów" prawdopodobnie do połowy 2021 roku.

Premiera 6 sezonu będzie miała miejsce o 21:00, 05.12.2019 na History.

Zobacz także: James Dean zostanie ożywiony. Wystąpi w filmie 64 lata po śmierci

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.