15.05.2019 13:06

Anthony Mackie, Miley Cyrus i Topher Grace w najnowszym zwiastunie 5. sezonu "Black Mirror". Kiedy premiera?

Netflix zaprezentował najnowszy zwiastun 5. sezonu serialu "Black Mirror". W trzech nowych historiach wystąpili m.in. Anthony Mackie, Topher Grace i Miley Cyrus.

Black Mirror
foto: kadry z serialu Black Mirror

Już niebawem zobaczymy kontynuacje jednej z najsłynniejszych antologii science fiction ostatnich lat. Mowa oczywiście o serialu "Black Mirror", który doczekał się 5. sezonu. W nowej odsłonie produkcji zobaczymy trzy nowe historie opowiadające o współczesnym świecie, technologii i ludziach, coraz bardziej z nią związanych. Netflix zaprezentował nowy zwiastun serialu. O czym będą nowe odcinki "Black Mirror"?

Netflix pozwany przez wydawnictwo książkowe za interaktywny odcinek „Black Mirror”
Netflix pozwany przez wydawnictwo książkowe za interaktywny odcinek „Black Mirror”
Przeczytaj także Netflix pozwany przez wydawnictwo książkowe za interaktywny odcinek „Black Mirror”

"Black Mirror" sezon 5 - nowy zwiastun serialu Netflix

W piątym sezonie pomysłodawcy serii Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie z udziałem doskonałych aktorów, wśród których znajdują się: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin. Jak prezentuje się zwiastun?

"Black Mirror" to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku.

"Black Mirror" sezon 5 - kiedy premiera?

Nowe historie z dreszczykiem zobaczymy za niecały miesiąc. 5. sezon "Black Mirror" trafi na Netfliksa 5 czerwca 2019 roku. Wszystkie nowe odcinki pojawią się w bazie platformy tego samego dnia.

>>Zobacz też: Film na podstawie serialu "Black Mirror"

Tagi: Seriale Netflix Black Mirror