"Aquaman" - HBO Max stworzy serial o superbohaterze DC

16.01.2020 14:18
"Aquaman" - HBO Max stworzy serial o superbohaterze DC Fot. materialy promocyjne

Dobre wieści dla fanów Aquamana. Platforma HBO Max przygotowuje serial animowany o nieustraszonym królu Atllantydy. O czym opowie nadchodząca produkcja?

Juz niedługo fani Aquamana będą mieli okazję zobaczyć serial, opowiadający o tym słynnym herosie DC. Produkcja trafi na powstającą platformę streamingową HBO Max. O czym będzie nadchodząca animacja zatytułowana "Aquaman: King of Atlantis"?

"Aquaman: King of Atlantis" - HBO Max stworzy serial animowany o bohaterze

Nie ma chyba drugiego superbohatera, który przeszedłby taką metamorfozę jak Aquaman. Niegdyś pogardzany i wyśmiewany, za lalusiowaty wygląd, głupio wyglądający kostium i ujeżdżanie wielkich koników morskich król Atlantydy, stał się nagle postacią potężną, seksowną, szanowaną i niezwykle "męską". Do popularności herosa przyczynił się oczywiście Jason Momoa, który wcielił się w bohatera w filmach "Liga Sprawiedliwości" oraz "Aquaman". Już niedługo zobaczymy serial animowany o podmorskim władcy.

Do niegdysiejszych kpin z Aquamana przyczynił się serial animowany z lat 70., który współcześnie jest źródłem wielu memów. HBO Max chce spuścić zasłonę milczenia na niesławną animację i powołać do życia tytuł, który w końcu przedstawi Aquamana jako prawdziwego twardziela. Jak podaje Variety, trwają prace nad trzyczęściowym miniserialu animowanym opartym na "Aquamanie" Jamesa Wana. Historia ukazana w produkcji pokaże, w jaki sposób król Atlantydy odzyskał swój utracony tron.

Przeczytaj także

Pomysł platformy streamingowej skomentowała Sarah Aubrey - szefowa do spraw oryginalnych treści HBO Max.

Własność intelektualna należąca do DC to ukochani przez fanów, dobrze znani bohaterowie dynamiczne historie. Dzięki popularności hitu Warner Bros., jesteśmy pewni, że "Aquaman: King of Atlantis" będzie ekscytującym dodatkiem do naszej wciąż poszerzającej się oferty skierowanej do najmłodszych.

W serialu zobaczymy, jak tytułowy bohater zmaga się z mieszkańcami powierzchni, starożytnymi demonami oraz własnym przyrodnim bratem. W produkcji nie zabraknie również Vulko i Mery.

Przeczytaj także

"Aquaman: King of Atlantis" - kiedy premiera?

Powstająca nimacja to kolejne przedsięwzięcie HBO Max, związane z komiksami DC. Jednym z producentów wykonawczych będzie Greg Berlanti, który odpowie również za seriale "Strange Adventures" i "Green Lantern Corps". Na razie nie wiadomo, czy w serialu swoich głosów użyczą Jason Momoa i pozostałe gwiazdy obsady kinowego "Aquamana". Showrunnerami zostali Victor Courtright i Marly Halpern-Graser. Data premiery "Aquaman: King of Atlantis" na razie pozostaje tajemnicą. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Koniec HBO GO? Powstaje nowy, droższy serwis VoD HBO Max

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.