Arrowverse: nowy zwiastun „Legends of Tommorow” i pierwsze zdjęcie serialowej Lois Lane

Sergiusz Kurczuk
18.10.2018 14:20
Arrowverse: nowy zwiastun „Legends of Tommorow” i pierwsze zdjęcie serialowej Lois Lane Fot. kadr z serialu Legend of Tommorow

Do sieci trafił nowy zwiastun 4. sezonu „Legends of Tommorow” oraz pierwsza fotografia przedstawiająca Elizabeth Tulloch jako Lois Lane w „Supergirl”. 

Bohaterowie serialu „Legends of Tommorow” zajmą się tropieniem stworzeń rodem z baśni i mitologii, które zagrażają zwyczajnym śmiertelnikom. Niedługo na stacji CW zadebiutuje 4. sezon produkcji osadzonej w świecie Arrowverse. Twórcy spin-offu „Arrow” zaprezentowali nowy zwiastun serialu. To jednak nie koniec wieści z serialowego uniwersum DC. W internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu 4. sezonu „Supergirl”, przedstawiające ukochaną Supermana - Lois Lane, w którą wcieliła się Elizabeth Tulloch. 

„Legends of Tommorow” sezon 4. - zwiastun serialu

W poprzednich sezonach bohaterowie „Legends of Tommorow” niechcący sprowadzili na Ziemię piekielne zagrożenie. Z tego powodu na całej planecie pojawiło się pełno stworzeń znanych z bajek, legend i horrorów. Od krwiożerczych jednorożców, wróżek z niewyparzoną gębą, przez wilkołaki i wodne potwory, po kukiełki z morderczymi tendencjami. Klimat 4. sezonu serialu idealnie wpisze się w nadchodzące Halloween.

Fani ucieszą się z powodu powrotu Johna Constantine'a, który zajmie się wszelkiego rodzaju siłami nieczystymi. W nowym zwiastunie pojawia się tez odniesienie do kolejnego serialu na podstawie znanego komiksu DC. Chodzi o Swamp Thinga - potwora z bagien, który walczy z ludźmi, zagrażającemu jego naturalnemu środowisku. Premiera nowego sezonu „Legends of Tommorow” odbędzie się już 22 października 2018 roku. 

„Supergirl” sezon 4. - Elizabeth Tulloch jako Lois Lane

Miłośników Arrowverse ucieszy również fakt, że w 4. sezonie „Supergirl” zadebiutuje postać Lois Lane, w którą wcieli się Elizabeth Tulloch. W poprzednich odcinkach było nam dane poznać nowego serialowego Supermana, którego zagrał Tyler Hoechlin. Kwestią czasu było więc wprowadzenie do serialu ukochanej kuzyna tytułowej bohaterki. Na Instagramie Melissy Benoist, która gra Supergirl pojawiło się zdjęcie z planu, ukazujące nową postać w uniwersum. Widzimy na niej Supergirl, Supermana i Lois Lane znajdujących się prawdopodobnie na rodzinnej farmie Kryptonianina. 

Premiera 1. odcinka nowego sezonu „Supergirl” odbyła się 14 października 2018 roku. Na ekranowy debiut Lois Lane musimy jeszcze poczekać. Na razie widzieliśmy jedynie inną nową postać - Dreamer, czyli pierwszą transgenderową superbohaterkę. W grudniu 2018 roku fanów Arrowverse czekaj kolejny crossover. „Elseworlds” zadebiutuje 9 grudnia 2018 roku w serialu „The Flash”. Historia będzie kontynuowana 10 grudnia w serialu „Arrow”. Konkluzję zobaczymy 11 grudnia w „Supergirl”. W tym roku bohaterowie „Legends of Tommorow” nie będą uczestniczyć w crossoverze

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.