Artur Barciś zagrał Gomułkę w "Osieckiej". Jego jedyna scena została wycięta z serialu

14.01.2021 14:20
Artur Barciś Fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Artur Barciś wycięty z serialu "Osiecka". Dlaczego do tego doszło?

Jak podaje radiozet.pl, Artur Barciś zagrał w serialu TVP "Osiecka". Aktor wcielił się we Władysława Gomułkę, ale niestety widzowie nie zobaczą go w produkcji. Barciś miał pojawić się w scenie przesłuchania Marka Hłaski. Jednak w ostatnim odcinku, który został wyemitowany przez TVP Hłasko umiera, więc nie zobaczymy już sceny z Gomułką. Dlaczego zdecydowano się na wycięcie sceny z Arturem Barcisiem?

Polecamy

Artur Barciś zagrał Gomułkę w "Osieckiej". Jego jedyna scena została wycięta z serialu

Aktor w rozmowie z Faktem wyznał, że przy montażu często dochodzi do takich sytuacji, ale nie wie dokładnie, dlaczego usunięto jego scenę:

Taki los aktora, że czasem go wytną. Tak się zdarza, że przy montażu coś wypada, a ja zagrałem tam tylko jedną scenę. Żałuję, że tak się stało, ale cóż ja mogę na to powiedzieć?

Polecamy

Artur Barciś uważa, że mogły być jakieś obiektywne przyczyny takiej sytuacji, jak również powody, o których nawet on nic nie wie:

Widocznie odcinek był za długi albo były jakieś inne przyczyny, o których mi nie wiadomo.

Serial "Osiecka" składa się z trzynastu odcinków i emitowany jest w niedziele o 20:15 na TVP 1. Młodą poetkę zagrała  Eliza Rycembel, zaś Magdalena Popławska wcieliła się w dorosłą Osiecką.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.