10.12.2018 14:02

Arya Stark zabije "znacznie więcej osób" w 8. sezonie "Gry o tron"

Podczas panelu dyskusyjnego na Comic-Conie w Brazylii Maisie Williams, która wciela się w Aryę Stark, stwierdziła, że jej bohaterka przejdzie transformację w prawdziwą, zimnokrwistą zabójczynię. 

Arya Stark Game of Thrones
foto: kadr z serialu "Gra o tron"

Przez większość akcji serialu "Gra o tron" Arya Stark miała listę osób, które planowała zabić. Dziewczyna konsekwentnie realizowała swoje zamiary i wygląda na to, że w 8 sezonie "Gry o tron" znajdzie jeszcze więcej celów. Takie informacje otrzymaliśmy przynajmniej od dziennikarzy obecnych na brazylijskim Comic-Conie, na którym pokazano jeszcze m.in. zwiastun "Spider-Mana: Far From Home", czy teaser 3. sezonu "Stranger Things". 

Jedną z takich osób był Steve Weintraub z portalu Collider, który stwierdził, że była to jedyna rzecz, której dowiedział się na temat 8. sezonu "Gry o tron":

Gra o tron 8 - nowe informacje

I chociaż od premiery ostatniego sezonu szalenie popularnego programu HBO dzieli nas zaledwie kilka miesięcy, to właściwie wciąż nie wiemy na temat 8. sezonu "Gry o tron" nic. Nawet teasery nowych odcinków pokazują nam fragmenty poprzednich epizodów, a data premiery wciąż brzmi "kwiecień 2019". Można się w ogóle zastanawiać, czy HBO wypuści w ogóle zwiastun 8. sezonu, ponieważ na razie nic tego nie zapowiada. Dlatego dobrze wiedzieć, że chociaż Arya Stark będzie zajmowała się czymś konkretnym.

Gra o tron 8 - kiedy premiera?

Jednym z głównych momentów 8. sezonu ma być bitwa między armią Nocnego Króla i pozostałymi siłami ludzi. Według aktora Vladimíra Furdíka, ma to być "najdłuższa batalia w historii telewizji". Walka ma wypełniać niemal cały odcinek. Zanim jednak zobaczymy starcie Lodu i Ognia, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - tak jak wspomnieliśmy, finał "Gry o tron" rozpocznie się w kwietniu 2019 roku, ale na razie nie podano dokładnej daty premiery 8. sezonu. Całość będzie składała się tylko z 6 odcinków, ale tym razem każdy będzie trwał około półtorej godziny. Kto zdobędzie Żelazny Tron?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Gra o tron HBO Gra o tron: sezon 8