Arya w ciemnych okularach, Bran bez spodni i Sansa z e-papierosem. Zobacz zabawne zdjęcie z planu "Gry o tron"

22.05.2019 15:33
Arya w ciemnych okularach, Bran bez spodni i Sansa z e-papierosem. Zobacz zabawne zdjęcie z planu "Gry o tron" Fot. kadr z serialu Gra o tron

Sophie Turner (Sansa Stark) podzieliła się z fanami zakulisowym zdjęciem z planu "Gry o tron". Na fotografii widać również Maisie Williams (Arya) oraz Isaac Hempstead-Wright (Bran).

Stacja HBO wyemitowała ostatni odcinek "Gry o tron". Dzięki temu gwiazdy serialu, które zakończyły pracę kilka miesięcy temu, mogą w końcu podzielić się ze swoimi fanami wspomnieniami z planu zdjęciowego. Jedną z nich jest Sophie Turner, która wcielała się od 2011 roku w Sansę Stark. Na Instagramie aktorki pojawiło się całkiem zabawne zdjęcie przedstawiające, jak aktorzy grający młodych Starków relaksowali się na planie "Gry o tron".

"Gra o tron" - Sophie Turner pokazała zdjęcie z planu serialu

Na fotografii oprócz Turner widzimy również Maisie Williams, która grała Aryę oraz Isaaca Hempsteada-Wrighta - odtwórcę Brana. Aktorka podpisała zdjęcie dość zwięźle: "Wataha przetrwała". Dzięki  Turner fani mogą zobaczyć kulisy "Gry o tron" podczas kręcenia kluczowej sceny długo wyczekiwanego finału serialu.

Jak widać, Arya ma na sobie okulary przeciw słoneczne, Sansa popala e-papierosa, a Bran... nie ma dolnej części garderoby i trzyma plastikową butelkę na głowie.

Przeczytaj także

To zabawne humorystyczne zostało wykonane podczas kręcenia sceny wyboru nowego króla Westros. Trójka młodych Starków pełniła funkcję lordów, którzy mieli głos w elekcji  następcy Daenerys Targaryen. Pomimo dramatyzmu tego fragmentu ostatniego odcinka "Gry o tron", aktorzy wydają się całkiem wyluzowani. Cała trójka jest o wiele silniej związana z serialem HBO, niż dorośli koledzy po fachu, ponieważ Turner, Williams i Hempstead-Wright zaczynali przygodę z Westeros jako dzieci. "Gra o tron" pomogła im nie tylko zdobyć doświadczenie aktorskie, ale również ogólnoświatową sławę, która ma ogromy wpływ na ich przyszłą karierę. Turner już 7 czerwca 2019 roku zobaczymy po raz kolejny jako Jean Grey w filmie "Dark Phoenix".

Zobacz też: Gwiazdy "Gry o tron" pożegnały się z serialem HBO

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.