"Atomówki" - pierwsze zdjęcia z planu pojawiły się w sieci. Nie wróżą nic dobrego

08.04.2021 11:15
"Atomówki" - pierwsze zdjęcia z planu pojawiły się w sieci. Nie wróżą nic dobrego Fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Stacja CW ma na koncie takie przeboje, jak "Riverdale", "Arrow", "Smallville", czy "Pamiętniki wampirów" - teraz do tej grupy mogą dołączyć również aktorskie "Atomówki".

Atomówki - oto pierwsze zdjęcia z planu produkcji

CW zleciło stworzenie mnóstwa odcinków pilotażowych nowych seriali na sezon jesienny 2021/22. Wśród nich najważniejsze są chyba aktorskie "Atomówki", czyli kontynuacja niemalże ikonicznej bajki Cartoon Network o tym samym tytule. Na planie pojawiły się gwiazdy serialu, a zdjęcia trafiły do sieci (udostępniło je niezawodne TMZ).

Polecamy

Te przedstawiają nam tytułową trójkę bohaterek - widzimy więc Bójkę (Chloe Bennet), Bajkę (Dove Cameron) i Brawurkę (Yana Perrault). Niestety, same stroje dorosłych superbohaterek wyglądają dość tandetnie, a całość wygląda raczej niskobudżetowo. Przeglądając Twittera można się nawet natknąć na sugestie, że całość wygląda jak kadr z pornoparodii "Atomówek", a nie serialu telewizyjnego.

Cóż, tego komentować nie będziemy - zdanie możecie wyrobić sobie sami:

Polecamy

Miejmy nadzieję, że to dopiero "wstępne" wersje kostiumów i Atomówki doczekają się nieco bardziej kozackich fatałaszków w kolejnych odcinkach serialu. O ile ten w ogóle powstanie. 

Na razie wiemy, że "Atomówki" mają być kontynuacją przygód postaci, które poznaliśmy w programie Cartoon Network o tym samym tytule. Dziewczynki, które pamiętamy z tamtej bajki stały się jednak dorosłe - i teraz jako dwudziestokilkuletnie kobiety żałują, że ich dzieciństwo poświęcone było walce ze złem i występkiem. Ich relacje nie są najlepsze, ale kiedy świat znowu ich potrzebuje, Bójka, Bajka i Brawurka muszą znów podjąć współpracę.

Heather Regnier i Diablo Cody napisali scenariusz do odcinka pilotażowego "Atomówek", natomiast Maggie Kiley zajmuje się jego reżyserią. W obsadzie oprócz Bennet, Cameron i Perrault znajdują się jeszcze Donald Faison jako profesor Atomus oraz Nicholas Podany w roli Mojo Jojo... Juniora. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.