20.11.2018 14:42

"Avengers: Infinity War" już w grudniu 2018 na Netflix

Światowy gigant streamingowy już niebawem zaprezentuje jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2018 roku. Kiedy dokładnie "Avengers: Infinity War" trafi na Netflix?

Avengers: Infinity War
foto: materiały prasowe

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Netflix szykuje nie lada atrakcję dla swoich użytkowników. Już 25 grudnia 2018 na platformie zadebiutuje gigantyczne widowisko Marvel Studios - "Avengers: Infinity War". Serwis poinformował o tym w specjalnym wpisie na Twitterze.

"Avengers: Infinity War" na Netflix

Na profilu NX, który skupia się na produkcjach sci-fi i fantasy pojawiających się w serwisie, udostępniono post, który w żartobliwy sposób zapowiada premierę "Avengers: Infinity War" na Netflix.

"

O kurczę, Avengers: Infinity War pojawi się na Netflix 25 grudnia. "

Oryginalna treść wpisu odnosi się oczywiście do pstryknięcia Thanosa i polega na zabawie słowem "snap".

"Avengers: Infinity War" online - kiedy premiera w Polsce?

Niestety, "Avengers: Infinity War" pojawi się na Netflix jedynie zagranicą i póki co nie ogłoszono, kiedy superprodukcja Marvela zadebiutuje na legalnych stronach z filmami i serialami w Polsce. Wiadomo jednak, że film wieńczący 10 lat MCU nie znalazł się w grudniowej ofercie Netflix Polska. Kiedy zatem możemy spodziewać się "Avengers 3" online w Polsce?

Biorąc pod uwagę, że polska premiera "Avengers: Infinity War" na DVD i Blu-Ray odbyła się 3 tygodnie po premierze w USA, możemy spodziewać się, że również premiera w internecie nastąpi niecały miesiąc po premierze amerykańskiej. Tym bardziej, że inny hit Marvela - "Thor: Ragnarok" - trafił na zagranicznego Netfliksa w czerwcu 2018, a już w lipcu 2018 zadebiutował na polskim HBO GO. Czy w związku z tym możemy oczekiwać premiery "Avengers: Infinity War" w polskim internecie już w styczniu 2019? Z pewnością przekonamy się o tym jeszcze przed końcem tego roku.

AKTUALIZACJA: Internetowa premiera "Avengers: Infinity War" w Polsce odbędzie się jeszcze wcześniej niż w USA. Film Marvela zadebiutuje już 23 grudnia na HBO GO.

Tagi: Netflix Avengers: Infinity War