Baby Groot ma konkurencję. Poznajcie nową najsłodszą postać Marvela

16.12.2020 14:16
Baby Groot - Strażnicy Galaktyki 2 - kadr z filmu Marvela Fot. FaceToFace/REPORTER/East News

W serialu Marvela "Hawkeye" zadebiutuje niebawem nowa urocza postać. Ma szansę zdetronizować Baby Groota w kategorii najsłodszy bohater MCU.

Nie ma co się oszukiwać. W świecie filmów Marvela nie pojawia się zbyt wiele uroczych postaci, które roztapiają serca nawet najbardziej nieczułych ludzi. Ale nawet gdyby była ich cała chmara, Baby Groot ze "Strażników Galaktyki" i tak bije wszystkich na głowę. Stało się jednak niemożliwe i w MCU zadebiutuje niebawem nowa postać, która jest o wiele słodsza niż kosmiczny bohater.

"Hawkeye" - nowa najsłodsza postać zadebiutuje w serialu Marvela

Chociaż kręcony właśnie "Hawkeye" będzie dość realistyczną historią o bardzo ludzkim superbohaterze, szkolącym swoją następczynię, nie oznacza to, że w serialu zabraknie odrobiny luzu od walki z rosyjską mafią w dresach i nową niebezpieczną przeciwniczką.

Polecamy

Za miłe akcenty odpowiadać będzie zupełnie nowa postać, dobrze znana czytelnikom komiksów Marvela. Mowa o psie imieniem Lucky, który znany jest również jako Pizza Dog. Zwierzak zadebiutował w komiksowej serii "Hawkeye" autorstwa Matta Fractiona i Davida Aji. Pojawi się w też w nadchodzącym serialu Marvela.

Polecamy

W Pizza Doga wcieli się suczka imieniem Jolt. Od oficjalnego potwierdzenia w obsadzie psiej aktorki, Instagram Jolt przeżył  prawdziwe oblężenie fanów. Ostatnio miłośnicy pieska oraz wszyscy fani łucznika Avengers mieli okazję rozczulić się nad uroczym zdjęciem z planu serialu, udowadniającym, że ksywka Pizza Dog nie wzięła się z powietrza.

To jednak niejedyna fotografia Jolt pochodząca z planu zdjęciowego serialu "Hawkeye". Na profilu golden retrievera możemy znaleźć również zdjęcie z Nowego Jorku. Jak widać, psiak nie musi mieć na sobie pudełka po pizzy, by wywołać efekt roztopionego serca. Jest po prostu słodki.

Komiksowy Lucky/Pizza Dog był zwierzakiem adoptowanym przez Clinta Bartona. Pies uratował herosowi życie, kiedy Hawkeye wdał się w bójkę z organizacją przestępczą zwaną The Tracksuit Mafia, która również będzie obecna w serialu. Niestety w wyniku walki zwierzak stracił lewe oko. Nadchodzący serial czerpie całymi garściami z runu Fractiona, więc niewykluczone, że "Hawkeye" pokaże podobne losy Pizza Doga.

Polecamy

"Hawkeye" - kiedy premiera?

W serialu zobaczymy jak miano Hawkeye'a przechodzi z Clina Bartona na młodą Kate Bishop. Niestety nauka superbohaterskiego żywota nie pójdzie tak gładko, jakby to się mogło wydawać i główni bohaterowie wplączą się w niejedną niebezpieczną sytuację. Oprócz Jolt w rolach głównych wystąpili Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Vera Farmiga, Florence Pugh, Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox i Zahn McClarnon. Premiera serialu "Hawkeye" odbędzie się prawdopodobnie pod koniec roku 2021 na Disney+.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.