Baby Yoda pojawił się w "South Parku"! Jaką rolę odegrał?

05.12.2019 16:45
Baby Yoda pojawił się w "South Parku"! Jaką rolę odegrał? Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +

Najnowszy ulubieniec internetu poszerzył swoje portfolio. Tym razem Baby Yoda pojawił się w "South Parku". Na czym polegała jego rola?

Kariera Baby Yody rozkwita. Zielony stworek stał się już gwiazdą niezliczonej ilości memów i wideo-przeróbek. Teraz przyszedł jednak czas na prawdziwy, oficjalny debiut poza uniwersum "Star Wars". Malec zdecydował się na występ w najnowszym odcinku "South Parku".

Baby Yoda pojawił się w "South Parku"

Przedostatni odcinek 23. sezonu "South Parku", zatytułowany "Basic Cable", kontynuuje wbijanie przysłowiowej szpili platformom streamingowym pokroju Netfliksa i Disney +. Oś fabularna skupia się wokół ulubieńca widzów - Scotta Malkinsona. Scott usiłuje sprzedać prawa do swojego projektu o nazwie "The Scott Malkinson Show". Jego ojciec ubolewa, że jego firma traci na rosnącej popularności serwisów streamingowych, a tymczasem ukochana Scotta ma obsesję na punkcie Baby Yody i serialu "The Mandalorian". Zielony malec pojawia się przez moment na ekranie i wygląda... cóż, już nie tak słodko.

Zobacz też: Baby Yoda kontra Darth Sidious. Zobaczcie zabawną przeróbkę "Gwiezdnych wojen" [WIDEO]

Popularność Baby Yody stale rośnie. Sięgnęła nawet takich rozmiarów, że fani stworzyli specjalną petycję, za pomocą której chcą wywalczyć dla swojego ulubieńca tytuł Człowieka Roku magazynu "Time". Pod petycja podpisało się już (na ten moment) 2250 osób.

Zobacz też: Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame"

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.