28.11.2019 11:26

Baby Yoda zjadł truchło Jabby. Fanowska grafika obrzydza uroczego bohatera serialu "The Mandalorian"

W sieci pojawiła się fanowska grafika prezentująca Baby Yodę. Zamiast uroczego bohatera serialu "The Mandalorian" widzimy makabryczną scenę rodem z horroru.

The Mandalorian
foto: kadr z serialu The Mandalorian

Baby Yoda w ciągu ostatnich kilku tygodni podbił serca milionów fanów "Gwiezdnych Wojen" na całym świecie. Niestety powoli zaczyna się przesycenie zachwytami nad uroczym stworku z serialu "The Mandalorian". Z tego powodu memy przekraczają już próg granicy smaku. W przypadku jednej z fanowskich grafik - dosłownie.

Baby Yoda pożera Jabbę

Mały pobratymiec mistrza Yody przyćmił tytułowego bohatera serialu Lucasfilm swoją niekwestionowaną słodyczą. Spór o to, koto jest najbardziej uroczym bohaterem "Gwiezdnych Wojen" dotarł nawet do jednej z gwiazd "Star Wars" - Daisy Ridley.

The Mandalorian, Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
The Mandalorian, Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Przeczytaj także Baby Yoda kontra Porgi. Który gatunek z "Gwiezdnych Wojen" jest słodszy? [SONDA]

W sieci pojawiły się już jednak obrazki, które brukają urok osobisty 50-letniego maluszka. Wśród nich jest grafika stworzona przez jednego z fanów "The Mandalorian". Na Twitterze artysty znanego jako Beeple pojawił się dość obrzydliwy fanart. Ostrzegamy, że po zobaczeniu poniższego obrazka, już nigdy nie spojrzycie na Baby Yodę w ten sam sposób.

Najwidoczniej Beeple uznał, że co trzy Baby Yody to nie jeden. Z tego powodu na grafice widzimy stadko kosmitów, które delektuje się zwłokami Jabby zabitego na początku "Powrotu Jedi". Najbardziej przerażającym fragmentem obrazka jest mały Yoda siedzący na szczycie truchła Hutta. Zakrwawiony stworek wygryzł kawał głowy kosmicznego gangstera. Beeple niewątpliwie ma talent do digital paintingu, ale trudno powiedzieć, jaka idea stała za stworzeniem powyższego fanartu.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Tajemnica słodyczy Baby Yody rozwiązana! Postać to łysa podróbka gremlina

Być może za powstaniem grafiki stoi krążący po sieci żart, mówiący, że w ostatnim odcinku pierwszego sezonu "The Mandalorian" mały Yoda pożre tytułowego bohatera.

Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Przeczytaj także Psycholog ewolucyjny zbadał fenomen Baby Yody. Dlaczego tak go kochamy?

"The Mandalorian" - kiedy kolejny odcinek serialu?

Biorąc pod uwagę, że serial już otrzymał drugi sezon, do którego trwają obecnie zdjęcia, mroczny scenariusz raczej się nie spełni. Nie ma jednak co wybiegać w przyszłość. Obecnie widzowie powoli zbliżają się do półmetka "The Mandaloriana". Następny odcinek zadebiutuje 29 listopada 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Premiera ostatniego odcinka została zapowiedziana na 27 grudnia 2019 roku. Na razie serial jest dostępy tylko w kilku krajach świata. Wielu fanów "Gwiezdnych Wojen" musi się więc uzbroić w cierpliwość.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także "The Mandalorian" - Jon Favreau pokazał zdjęcie z planu 2. sezonu serialu Disney+

Zobacz też: „The Mandalorian” stał się najchętniej piraconym serialem. Wszystko przez brak dostępu do Disney+

Tagi: News Star Wars The Mandalorian