05.03.2018 16:42

Jessica Alba dołączy do obsady serialowego spin-offu „Bad Boys II”. W kogo się wcieli?

Aktorka znana z „Sin City” i „Fantastycznej Czwórki” wcieli się w jedną z głównych ról w nowym serialu związanym z filmem „Bad Boys II”.

Jessica Alba
foto: Wiese/face to face//REPORTER/EAST NEWS

Podążając za najnowszymi trendami w branży filmowo-telewizyjnej, stacja NBC postanowiła odświeżyć popularną produkcję sprzed lat, uczynić z niej serial i odtworzyć ją w żeńskiej, mocno feminizującej wersji. W ten sposób zrodził się pomysł na telewizyjny spin-off filmu „Bad Boys II”, w którym główną bohaterką będzie Syd Burnett, siostra Marcusa Burnetta (Martin Lawrence) i dziewczyna Mike'a Lowreya (Will Smith). W jej rolę wcieli się ponownie Gabrielle Union. Dołączy do niej znana przede wszystkim ze swojego zmysłowego tańca w „Sin City” Jessica Alba. 

Jessica Alba gwiazdą spin-offu „Bad Boys II”

Tym razem Alba wcieli się jednak w zupełnie odmienną rolę. W serialu nawiązującym do „Bad Boys II” zagra Nancy McKennę, partnerkę Syd Burnett w jej nowym miejscu pracy. Jak czytamy w opisie postaci, McKenna wstąpiła do armii zaraz po szkole średniej i spędziła niemal całą pierwszą dekadę XXI wieku w Iraku i Afganistanie. Jako kobieta, nie mogła brać udziału w bezpośredniej walce, dlatego dołączyła do policji wojskowej, by być bliżej akcji. Teraz jest detektywem, prywatnie wychowującym dwójkę dzieci ze swoim mężem.

Bohaterkę Alby poznajemy w momencie, w którym Burnett dołącza do niej jako partnerka w policji w Los Angeles. Początkowo kobiety dzieli niemal wszystko, a McKenna zazdrości niezależności i wolności swojej nowej koleżance. Z czasem jednak okazuje się, że łączy je profesjonalizm i wielkie oddanie każdej sprawie, zaś prywatnie między kobietami zaczyna rodzić się przyjaźń. 

Bad Boys II

Spin-off „Bad Boys II” - kiedy premiera?

Jessica Alba, podobnie jak Gabrielle Union, będzie nie tylko gwiazdą, ale też jedną z producentek wykonawczych serialu. Prócz aktorek produkcją zajmie się m.in. Jerry Bruckheimer. Scenariusz nowego serialu NBC napiszą Brandon Sonnier i Brandon Margolis, odpowiedzialni m.in. za scenariusz do „Czarnej listy”. Nowy serial ma być komedią sensacyjną, w której każdy odcinek będzie poświęcony innej sprawie. Pierwszy z nich ma zostać zaprezentowany jeszcze w październiku 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Bad Boys 2 Gabrielle Union Jessica Alba