19.01.2018 15:59

Powstaje telewizyjny spin-off filmu „Bad Boys”. Czy zobaczymy w nim członków oryginalnej obsady?

Stacja NBC zamówiła pilotażowy odcinek serialu inspirowanego filmem „Bad Boys” z Willem Smithem i Martinem Lawrencem.

Powstaje telewizyjny spin-off filmu „Bad Boys”. Czy zobaczymy w nim członków oryginalnej obsady?
foto: kadr z wideo "Gabrielle Union To Star In 'Bad Boys' TV Series"

Komedia sensacyjna „Bad Boys” z 1995 roku w 2003 roku doczekała się sequela, a teraz stała się inspiracją do stworzenia nowego serialu telewizyjnego. Jego główną bohaterką ma być Sydney Burnett, siostra bohatera granego przez Martina Lawrence'a, Marcusa Burnetta, i dziewczyna jego partnera, Mike'a Lowrey'a, w którego wcielał się Will Smith. Postać ta pojawiła się w filmie „Bad Boys 2”. W jej roli powróci Gabrielle Union.

Serial inspirowany „Bad Boys” będzie żeńską wersją filmu?

Jak sugeruje opis planowanego serialu, podobnie jak „Ocean's 8”, będzie on kobiecą odpowiedzią na oryginalny film. Bohaterka grana przez Union opuszcza Miami i zaczyna od nowa jako policjantka w Los Angeles. Jej partnerką zostaje Nancy McKenna, pracująca mama, która zazdrości Sydney jej wolności. Kobiety mają zupełnie inny styl życia i bardzo różnią się od siebie, ale obie są świetne w tym co robią. Jak zakładamy - mimo początkowej niechęci, między partnerkami szybko pojawi się przyjaźń na dobre i na złe.

Ciekawe, czy pojawi się też żeńska wersja tej kultowej piosenki:

Kto jest zaangażowany w projekt?

Gabrielle Union nie tylko wystąpi w serialu, ale także będzie jednym z jego producentów wykonawczych obok Jerry'ego Bruckheimera, który wyprodukował filmy „Bad Boys”. Nie wiadomo, czy w serialu choć gościnnie pojawią się Will Smith i Martin Lawrence. Scenariusz napiszą Brandon Sonnier i Brandon Margolis, którzy pracowali już wspólnie przy „Czarnej liście”, innym serialu NBC. Serial o policjantkach z Los Angeles nie ma jeszcze tytułu, ale my mamy propozycję, żeby się zbytnio nie trudzić i po prostu nazwać go „Bad Girls”. Pilot ma pojawić się w październiku 2018.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Bad Boys 2 Gabrielle Union