02.07.2018 17:44

Barack Obama czarnym charakterem w serialu „Luke Cage”? Tego chciałby Mike Colter

Mike Colter, gwiazda serialu „Luke Cage”, z chęcią zobaczyłby Baracka Obamę w którymś z odcinków produkcji. Najlepiej w roli czarnego charakteru!

Obama Luke Cage
foto: kadr z serialu "Luke Cage"; AFP/EAST NEWS

Barack Obama postanowił niedawno spróbować swoich sił w branży rozrywkowej, w związku z czym w maju 2018 wraz ze swoją żoną, Michelle, podpisali długoletnią umowę z serwisem Netflix, dołączając tym samym do wielkiej rodziny twórców związanych z platformą.

Były prezydent USA nie wspomniał wprawdzie o rozpoczynaniu kariery aktorskiej, jednak Mike Colter, gwiazda serialu „Luke Cage” zdecydowanie widziałby go w takiej roli.

Barack Obama w serialu „Luke Cage”? Mike Colter jest na tak

Aktor, który wciela się w postać superbohatera w jednym z marvelowskich seriali Netfliksa, został zaczepiony na ulicy przez dziennikarza portalu TMZ. W krótkiej, przelotnej rozmowie zapytano go, co sądzi o możliwości pojawienia się Baracka Obamy w jednym z odcinków „Luke’a Cage’a”. Colterowi zdecydowanie spodobał się ten pomysł. Jak powiedział:

"

Myślę, że mógłby mieć cameo w czymkolwiek tylko chce. Ma otwarte drzwi wszędzie, gdzie tylko chciałby pójść. Tak myślę. "

W jakiej roli powinien zatem wystąpić? Czy Obama nadawałby się do grania czarnego charakteru? Aktor skomentował to w następujący sposób:

"

Nie wiem, ale jest bohaterem od tak długiego czasu, że może tym razem mógłby zostać złoczyńcą. "

Czy myślicie, że istnieją szanse na cameo Baracka Obamy w serialu „Luke Cage”? Obydwa sezony produkcji są dostępne w serwisie Netflix.

Czy Barack Obama powinien wystąpić w serialu „Luke Cage”?

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Netflix Barack Obama Luke Cage