09.07.2020 15:43

"Batwoman" z nową główną bohaterką. Wiemy, kto zastąpi Ruby Rose po nagłym odejściu z serialu

Gdy Ruby Rose ogłosiła, że nie powróci w 2. sezonie "Batwoman", twórcy mieli twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie udało się znaleźć zastępstwo.

Foto: CAP/RFS/Capital Pictures/East News
Foto: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Batwoman" to serial stacji The CW, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 2. sezon. Niestety, odtwórczyni głównej roli ogłosiła, że nie zamierza kontynuować pracy nad serialem. Twórcy zdecydowali wówczas, że zamiast dokonywać recastingu Kate Kane, wprowadzą zupełnie nową bohaterkę. Teraz wiemy, kto ją zagra.

"Batwoman" z nową główną bohaterką

Nowa protagonistka, Ryan Wilder, to sympatyczna i nieco nierozgarnięta młoda dziewczyna, która mieszka w przyczepie i usiłuje odbudować swoje życie. Wcześniej trudziła się przemytem narkotyków i ukrywaniem swoich problemów za pomocą rozmaitych uzależnień, uciekając przed policją Gotham City. Teraz przyjdzie jej zostać najtwardszą z wojowniczek, zupełnie inną niż Kate Kane.

W jej rolę wcieli się Javicia Leslie, mało znana aktorka, która wystąpiła uprzednio w między innymi "God Friended Me" i "The Family Business". 2. sezon "Batwoman"zadebiutuje w styczniu 2021 roku.

"Punisher", "Daredevil" i "Legion", foto: materiały promocyjne
"Punisher", "Daredevil" i "Legion", foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także Top 14: Najlepsze seriale o superbohaterach [RANKING]
Tagi: News Seriale Batwoman