"Beverly Hills 90210" - w sieci pojawił się 1. klip promujący powrót serialu

10.05.2019 11:59
"Beverly Hills 90210" - w sieci pojawił się 1. klip promujący powrót serialu Fot. kadr z wideo

Stacja FOX udostępniła pierwszy materiał zapowiadający powrót serialu "Beverly Hills 90210", popularnego show dla nastolatków z lat 90. Zobaczcie jak bohaterowie zmienili się po latach.

Kilka miesięcy temu stacja FOX zapowiedziała, że w wakacje 2019 roku zadebiutują nowe odcinki serialu "BH90210", czyli produkcji opowiadającej o bohaterach "Beverly Hills 90210" po latach. W obsadzie powróci "stara gwardia", czyli Shannen Doherty, Jennie Garth, Tori Spelling, Gabrielle Carteris, Jason Priestley, Ian Ziering oraz Brian Austin Green grający Brendę, Brandona, Kelly, Donnę, Andreę, Steve'a i Davida.

Beverly Hills 90210 - oto 1. zapowiedź nowego serialu

Wśród przyjaciół brakuje jedynie Luke'a Perry'ego, który zmarł w marcu 2019 roku w wyniku rozległego udaru mózgu. W wideo widzimy aktorów, którzy po latach powrócili na plan serialu i niezwykle cieszą się ze swojej obecności wśród przyjaciół.

Ekipa wraca do domu - możemy przeczytać w wideo. Oto zapowiedź nowych odcinków:

Wideo jest niezwykle wzruszające i nostalgiczne. Producenci zadbali o to, żeby fani kultowego "Beverly Hills 90210" byli zadowoleni, a zarazem powrócili wspomnieniami do starych odcinków serialu. Zdjęcie udostępniła też Tori Spelling, która zagrała Donnę Martin:

Jak zapowiada klip, "90210" w nowej wersji pojawi się na kanale Fox 7 sierpnia 2019 roku. Właśnie wtedy odbędzie się oficjalna premiera amerykańska. Jak na razie nie wiemy jednak, kiedy będziemy mogli obejrzeć serial w Polsce.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.