10.01.2017 10:12

Bieg ratowniczek w zwolnionym tempie w zwiastunie „Słonecznego patrolu”

Jest środek zimy, ale w alternatywnej rzeczywistości piękne kobiety biegają w zwolnionym tempie, a muskulatura Dwayne'a Johnsona stanowi niemal oddzielny byt. To dzięki nowemu zwiastunowi „Słonecznego patrolu”.

Bieg ratowniczek w zwolnionym tempie w zwiastunie „Słonecznego patrolu”
foto: kadr z wideo

Studio Paramount Pictures podzieliło się już pierwszym trailerem dzieła stanowiącego pełnometrażową wersję serialu znanego z lat 90. Dzięki kolejnemu materiałowi wideo zawierającemu niepublikowane wcześniej fragmenty możemy przyjrzeć się lepiej postaci Victorii Leeds, w którą wciela się Priyanka Chopra. Gra ona właścicielkę klubu nocnego, przez który na spokojną plażę trafiają narkotyki i dochodzi nawet do morderstwa.

Niestety wciąż nie było nam dane spojrzeć na Pamelę Anderson i Davida Hasselhoffa mających pojawić się w filmie. To każe nam przypuszczać, że ich role nie będą raczej należeć do szczególnie rozwiniętych. Kto jeszcze pojawi się w kinowym „Słonecznym patrolu”? Na ekranie ujrzymy Ilfenesh Haderę, która zagra ukochaną The Rocka, Hannibala Buressa, Jacka Kesy'ego, Amina Josepha, Alexandrę Daddario, Kelly Rohrbach, a także Jona Bassa i Zaca Efrona.

Obraz Setha Gordona, mającego już na koncie m.in. „Szefowie wrogowie”, będzie komedią z kategorią wiekową R. Poniższy trailer udowadnia, że faktycznie możemy liczyć na dialogi wypełnione mięsem rzucanym przez aktorów. Przekonajcie się sami:

Scenariusz filmu został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, scenarzystów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Kinowy „Słoneczny patrol” ma trafić na polskie ekrany 9 czerwca 2017 roku i przedstawi historię ratowników broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

We wspomnianego Matta Brody'ego wcieli się Zac Efron, który opowiedział o współpracy z Dwaynem Johnsonem na planie filmu:

"

Jego najlepszą cechą jest jego osobowość przed i poza kamerą. Jest dokładnie taka sama. Bardzo charyzmatyczna. On po prostu przyciąga. Jest zabawny, czarujący, przystojny. "

Jak Wam się podoba nowy zwiastun „Słonecznego patrolu”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Słoneczny patrol