21.02.2018 20:16

Bill Gates będzie gościem „Big Bang Theory”. Kiedy zobaczymy go w serialu?

Sheldon, Leonard, Howard i Rajesh będą mieli kolejny powód do radości. Już niebawem w serialu o geekach z Pasadeny wystąpi gościnnie Bill Gates we własnej osobie.

Bill Gates będzie gościem „Big Bang Theory”. Kiedy zobaczymy go w serialu?
foto: materiały prasowe CBS; Ro/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

„Big Bang Theory” to jeden z wielu seriali o grupce przyjaciół spędzających ze sobą każdy dzień. Jednak w tej konkretnej produkcji jest coś, co wyróżnia ją spośród wszystkich sit-comów wzorowanych na „Przyjaciołach”. Tym czymś jest nauka. Życie głównych bohaterów kręci się wokół fizyki, astronomii i biologii, a przy okazji - komiksów, fantastyki i superbohaterów. Dlatego też tak jak w serialu „Przyjaciele” pojawiały się gościnnie gwiazdy popkultury, w „Teorii wielkiego podrywu” raz na jakiś czas występują znane osobistości ze świata nauki. Stałym bywalcem serialu można nazwać Stephena Hawkinga, który wziął udział już w kilku odcinkach. Prócz niego we własnej osobie wystąpili m.in. astronauta Buzz Aldrin, Elon Musk czy Steve Wozniak. Teraz swoim gościnnym występem nadchodzący epizod uświetni Bill Gates.

Bill Gates w „Teorii wielkiego podrywu” - kiedy emisja?

Odcinek z udziałem Billa Gatesa ma zostać wyemitowany pod koniec marca 2018 roku. Jak wynika z raportu CNN, jeden z najbogatszych ludzi świata będzie gościem Penny w pracy. Oczywiście, kiedy usłyszą o tym jej przyjaciele, zrobią wszystko, by poznać osobiście podziwianego geniusza, innowatora i miliardera.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Gates wystąpi w sit-comie. W 2001 wystąpił w jednym z odcinków serialu „Frasier”, również jako on sam.

„Teoria wielkiego podrywu” to jeden z najpopularniejszych obecnie emitowanych sit-comów na świecie. Na swoim koncie ma 44 nagrody (w tym Emmy i Złotego Globa) oraz niemal 150 nominacji. Najsłynniejszym bohaterem i najczęściej nagradzanym aktorem serialu jest Jim Parsons w roli Sheldona Coopera, genialnego fizyka teoretycznego i pociesznego socjopaty, zaś bohaterką - była kelnerka Penny, w którą wciela się Kaley Cuoco. Aktualnie trwa 11. sezon serialu, stacja CBS ogłosiła już powstanie kolejnego.

Natalia Hluzow
Tagi: Bill Gates Teoria wielkiego podrywu Seriale News