Billboardy spoilerujące seriale zachęcają do pozostania w domach. Ciekawa inicjatywa Netfliksa

29.03.2020 13:54
Billboardy spoilerujące seriale zachęcają do pozostania w domach. Ciekawa inicjatywa Netfliksa Fot. Netflix/Photoshot/East News

Nie lubisz spoilerów? To zostań lepiej w domu. Platforma Netflix zapoczątkowała ciekawą akcję promującą stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa.

W ramach zaostrzonych środków bezpieczeństwa, wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa, każdy obywatel powinien zastosować samoizolację i nie ruszać się z domu, chyba, że istotnych przypadkach. Nawiązuje do tego słynny hashtag #ZostańWDomu. Niestety, nie wszyscy stosują się do zaleceń i wciąż namiętnie poruszają się po ulicach. Platforma Netflix postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i na własny sposób zmobilizować ludzi do pozostania w domach. Tak właśnie powstała akcja The Spoiler Billboard.

The Spoiler Billboard - Netflix spoileruje popularne seriale w ramach akcji #ZostańWDomu

Spoiler to mówiąc krótko ujawnienie istotnego zdarzenia lub faktu związanego z danym tekstem kultury. Co do zasady - nikt spoilerów nie lubi. Odbierają w końcu przyjemność z oglądania filmów i seriali, lub czytania książek. Netflix postanowił wykorzystać ten fakt przeciwko śmiałkom, którzy wbrew zasadom bezpieczeństwa opuszczają swoje domy.

Przeczytaj także

Na ulicach miast, w miejscach słynących z najsilniejszego zaludnienia (jak np. stacje metra), zawisły billboardy przedstawiające spoilery z popularnych seriali platformy. Całość okraszona została hasłem:

Trzeba było zostać ku*wa w domu. 

Jeśli zatem nie chcecie poznać istotnych niuansów fabularnych takich seriali jak "Dom z papieru", "Narcos" czy "Stranger Things", to zostańcie w domach.  

Zobacz też: Netflix - nowości na kwiecień 2020. Jakie produkcje zawitają na platformie? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.