22.05.2019 11:35

"Czarne Lustro" po raz 5. Co warto wiedzieć o najnowszym sezonie?

5. sezon "Black Mirror" zbliża się wielkimi krokami. Kiedy odbędzie się premiera, kto wystąpi w najnowszej serii i o czym będą odcinki? Wszystkiego informacje znajdziecie poniżej.

Black Mirror
fot: kadr z wideo

Kilka dni temu pisaliśmy o najnowszym zwiastunie 5. sezonu "Black Mirror". W trzech nowych historiach zobaczymy Miley Cyrus, Andrew Scotta i Topher Grace'a. "Czarne Lustro" jest jedną z najsłynniejszych antologii science fiction, która pojawiła się w ostatnich latach. Serial nawiązuje do zbiorowego niepokoju, który panuje we współczesnym świecie. Wszystko jest spowodowane technologią, która powoduje paranoje i zmienia wszystkie aspekty naszego życia.

5. sezon "Black Mirror" - o czym?

W najnowszej serii zobaczymy trzy zupełnie nowe historie. Netflix opublikował opisy najnowszych odcinków "Czarnego Lustra", które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Poznamy historię taksówkarza, samotnej nastolatki i dawnych znajomych ze studiów.

Netflix pozwany przez wydawnictwo książkowe za interaktywny odcinek „Black Mirror”
Netflix pozwany przez wydawnictwo książkowe za interaktywny odcinek „Black Mirror”
Przeczytaj także Netflix pozwany przez wydawnictwo książkowe za interaktywny odcinek „Black Mirror”

"Black Mirror" e01s05 "Smithereens":

W tym odcinku zobaczymy Andrew Scotta, Damsona Idris i Tophera Grace'a. O czym będzie pierwszy odcinek "Czarnego Lustra"?

"

Kierowca taksówki działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń. "

"Black Mirror" e02s05 "Rachel, Jack and Ashley, too"

Miley Cyrus pojawi się pierwszy raz na ekranie od dłuższego czasu. Jak jej pójdzie? Obok niej wystąpią Angourie Rice i Madison Davenport.

"

Samotna nastolatka pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdą popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje… "

"Black Mirror" e03s05 "Striking vipers"

W rolach głównych: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin. 

"

Dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, wywołując serię wydarzeń, które mogą na zawsze zmienić ich życie. "

5. sezon "Black Mirror" - kiedy premiera?

Najnowszy sezon "Black Mirror" zobaczymy już za dwa tygodnie. Historie z dreszczykiem pojawią się na platformie Netflix 5 czerwca 2019 roku. Wszystkie odcinki pojawią się na serwisie w tym samym dniu.

Zobacz także: Premiera 5. sezonu "Black Mirror"

Karolina Woźniak
Tagi: Seriale Black Mirror