Bohaterowie "Arcane" zdobią ściany polskich miast. Gdzie zobaczymy murale z postaciami z LOL-a?

Kamil Kacperski
23.11.2021 14:42
Bohaterowie "Arcane" zdobią ściany polskich miast. Gdzie zobaczymy murale z postaciami z LOL-a? Fot. materiały prasowe/Netflix

Postaci z League of Legends pojawiły się na ścianach budynków w wielu stolicach świata. To bohaterowie najnowszego serialu Riot Games "Arcane", który można zobaczyć na platformie Netflix.

Arcane - postaci z serialu pojawiły się na muralach w polskich miastach

W Warszawie pojawiły się dwa murale - na pl. Zawiszy zobaczyć można Vi – główną bohaterkę serialu League of Legends, a także jej serialową siostrę Jinx, która swoją hextechową estetyką idealnie wpasowuje się w styl Elektrowni Powiśle. Mural na Drewnianej 1 wyróżnia się wykorzystanymi elementami 3D.

Polecamy

Poza dwoma muralami w Warszawie w Polsce powstały jeszcze trzy: w Katowicach, Wrocławiu i Gdyni. We wszystkich muralach wykorzystano farby UV. Mural Vi na pl. Zawiszy ozdobiony jest dodatkowo elementami LED, a we wrocławskim muralu wykorzystano farbę fluorescencyjną.

Dokładna lista adresów murali Arcane:

  • Wrocław: Podwale 7
  • Gdynia: Aleja Zwycięstwa - Partyzantów 39
  • Katowice: Słowackiego 16
  • Warszawa: Elektrownia Powiśle - Drewniana 1 (Jinx z warkoczem 3D) i Plac Zawiszy - Al. Jerozolimskie 117 (Vi)
Polecamy

Równocześnie na całym świecie postaci League of Legends przenoszą się ze świata wirtualnego, żeby celebrować święto graczy jakim jest finał mistrzostw połączony z premierą pierwszego serialu Riot Games.

Za przeprowadzenie całego projektu odpowiada agencja Spacecamp, a murale zostały zrealizowane przez Goodlooking Studio oraz trzy ilustratorki:

  • Dorota Liwacz (mural we Wrocławiu)
  • Iza Dudzik (mural w Gdyni i Katowicach)
  • Magda Miszczak (dwa murale w Warszawie)

Serial "Arcane" jest już dostępny w całości na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.