22.03.2019 12:43

Bohaterowie "Deadwood" powracają w zwiastunie filmu. Znamy datę premiery

Stacja HBO zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu "Deadwood" - kontynuacji popularnego serialu, dziejącego się na Dzikim Zachodzie. Zapowiedziano też datę premiery nadchodzącej produkcji.

Deadwood
foto: materiały promocyjne

Fani "Deadwood" od dawna czekają na zapowiedziany kilka lat temu pełnometrażowy film, rozgrywający się w tytułowym mieście. Cierpliwość się opłacała, ponieważ twórcy produkcji zaprezentowali pierwszy zwiastun, zdradzający, o czym opowie jej fabuła.

Foto: Kadr ze zwiastuna 8 sezonu "Gry o tron"
Foto: Kadr ze zwiastuna 8 sezonu "Gry o tron"
Przeczytaj także "Gra o tron" 8 w tv i online: Gdzie, kiedy, o której godzinie oglądać?

"Deadwood" - zwiastun filmu HBO

Jeśli nie kojarzycie "Deadwood", spieszymy z wyjaśnieniami. W 2004 roku na HBO zadebiutował 1. sezon serialu opowiadającego o legendarnym miasteczku na Dzikim Zachodzie, gdzie losy autentycznych postaci zostały połączone historiami fikcyjnych bohaterów. W tytułowej osadzie pojawia się wiele barwnych osobowości - od prostytutek przez poszukiwaczy złota, Indian po bezwzględnych rewolwerowców. Głównymi bohaterami są prawnik Seth Bullock (Timothy Olyphant), zwiadowca Wild Bill Hickok (Keith Carradine) oraz właściciel salonu Al Swearengen (Ian McShane). Twórcy umiejętnie bawili się konwencją westernu, powodując, że serial "Deadwood" cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. O czym będzie film na podstawie telewizyjnej produkcji?

W filmie pojawi się wielu bohaterów znanych z serialu. Oznacza to, że widzowie poznają dalsze losy postaci, ukazanych w "Deadwood". Twórcy zaprezentowali również oficjalny opis fabuły filmu.

"

Dawni rywale powrócą do akcji, sojusze zostaną wystawione na próbę, a stare rany otworzą się na nowo, kiedy wszystko zacznie zmierzać w kierunku nowoczesności. W rolach głównych Ian McShane, Timothy Olyphant oraz Molly Parker. "

Jak nowe czasy odbiją się na bohaterach?

HBO seriale kryminalne
HBO seriale kryminalne
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze seriale kryminalne HBO

"Deadwood" - kiedy premiera filmu HBO?

Serial doczekał się 3 sezonów. Jego emisję zakończono w 2006 roku i od tego momentu widzowie z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację. Ich marzenia wkrótce się spełnią. Film "Deadwood" trafi na HBO i HBO GO już 31 maja 2019 roku. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z serialem, macie więc czas, by nadrobić 36 odcinków opowieści rozgrywającej się na Dzikim Zachodzie.

>>Zobacz też: Czarnobyl: Nowy serial HBO o katastrofie w Czarnobylu<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny HBO