17.06.2020 13:58

Bohaterowie nowej „BrzydUli” na kolejnych zdjęciach. Co już wiemy o kontynuacji popularnego serialu?

Kilka dni temu informowaliśmy, że ruszyły zdjęcia do nowej wersji serialu „BrzydUla”. Teraz dostajemy kolejne materiały z planu. Jak wyglądają bohaterowie po latach?

Bohaterowie nowej „BrzydUli” na kolejnych zdjęciach. Co już wiemy o kontynuacji popularnego serialu?
fot. RAFAL MESZKA/East News

Serial „BrzydUla”, będący polską wariacją na temat argentyńskiej telenoweli „Yo soy Betty, La Fea”, emitowany był w latach 2008-2009. Serial cieszył się popularnością wśród widzów. Powstało aż 235 odcinków produkcji.

Teraz postawiono przypomnieć publiczności o lubianych bohaterach i postawić na znany i sprawdzony format. Niedawno ogłoszono, że ruszyły zdjęcia do nowego sezonu serialu „BrzydUla”.

Julia Kamińska i Filip Bobek
Julia Kamińska i Filip Bobek
Przeczytaj także "BrzydUla" powraca po latach. Są pierwsze zdjęcia "nowej" Uli Cieplak

Bohaterowie „BrzydUli” po latach

Ostatnio prezentowaliśmy, jak po 11 latach prezentuje się główna bohaterka, Urszula Cieplak. Teraz wiemy, jak zmienili się bohaterowie Małgorzaty Sochy i Łukasza Garlickiego.

„Brzydula” 2020 – co jeszcze wiadomo?

Nowa seria ma liczyć aż 180 odcinków, a do swoich ról powrócić większość członków oryginalnej obsady. Oznacza to, że na ekranie ponownie zobaczymy (m.in): Julię Kamińską, Filipa Bobka, Małgorzatę Sochę, Łukasza Garlickiego, Krzysztofa Czeczota, czy Łukasza Simlata.

Wojciech Smarzowski Łukasz Simlat Julia Kamińska BrzydUla
Wojciech Smarzowski Łukasz Simlat Julia Kamińska BrzydUla
Przeczytaj także Powstaje kontynuacja "BrzydUli"! Czy za kamerą znowu stanie Smarzowski?

Wiadomo także, że akcja nowych odcinków rozgrywać ma się po 10 latach od wybuchowego finału, który skradł serca widzów. Teraz Ula jest żoną i matką, i musi poradzić sobie z nowymi problemami codzienności, o których istnieniu nie wiedziała jeszcze dekadę wcześniej. 

Nowy format będzie zatem zarówno kontynuacją, jak i czymś na wzór rebootu, przedstawiający nową wariację na temat dobrze znanej historii.  Co ciekawe, Polska nie jest jedynym krajem, który zaserwował widzom powrót do historii bohaterki po latach. 

Para w łóżku
Para w łóżku
Przeczytaj także TVP odmówiła emisji reklamy prezerwatyw. Powołała się na przepisy z ustawy o radiofonii i telewizji

Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN w niedawnej rozmowie z portalem Wirtualne Media, zdradził, że:

"

"Polska „BrzydUla” będzie się różnić od ciągu dalszego tego serialu w innych państwach. W zasadzie każdy kraj wracający z tą produkcją napisał do niego zupełnie inny scenariusz, dostosowany do danego rynku. Mogę zapewnić, że nasz pomysł nie tylko nie rozczaruje polskich fanów, ale też ich zaskoczy". "

„BrzydUla” 2020 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków wciąż zaplanowana jest na wrzesień tego roku i ma być jedną z ważniejszych elementów nowej ramówki stacji TVN.

 Czytaj także: "W głębi lasu" w Top 10 Netfliksa na całym świecie! Wielki sukces polskiego serialu.

Czy planujesz oglądać kontynuację "BrzydUli"?

Tagi: Film News Seriale TVN