Bohaterzy „Gry o tron” śpiewają „I Will Survive”
Kamil Dachnij
19.06.2017 14:21
Bohaterzy „Gry o tron” śpiewają „I Will Survive” Fot. kadr z filmu

Piosenka autorstwa Freddiego Perrena i Dino Fekarisa to niezaprzeczalny klasyk disco z końcówki lat 70. Teraz otrzymał niezwykłą przeróbkę. 

Pisaliśmy już o podobnym mashupie przy okazji „Gwiezdnych wojen”, gdzie postacie z sagi śpiewały… „All Star” zespołu Smash Mouth. Teraz jednak kontrast jest o wiele ciekawy i zabawniejszy. Tuż przed premierą 7. sezonu (16.07.2017 roku, w Polsce dzień później) szalenie popularnej produkcji HBO, co chwilę jesteśmy obdarzani interesującymi materiałami, jak kompilacja wszystkich śmierci z serialu czy zgonów ważnych postaci w formie rysunkowej. Ale YouTuber Sung By Movies postanowił pójść w inną stronę i odtworzył klasyczny hymn disco „I Will Survive” Glorii Gaynor z 1978 roku, używając dialogów z „Gry o tron”.

Najlepszym żartem związanym z tym wideo jest to, że większości bohaterów nie ma już z nami. Przy czym należą się wielkie brawa za ogrom pracy, jaką musiał wykonać internauta, aby dopasować wymawianą kwestię z serialu do tekstu piosenki. Montaż może przywracać o zawrót głowy, ale efekt końcowy jest warty naszego czasu. Tego typu wideo umilą nam czas przed nadejściem przedostatniego sezonu.

A jaki ma być 7. sezon „Gry o tron”? Według słów Kita Haringotna, czyli Jona Snowa, ma być mroczniejszy i bardziej dynamiczny niż wcześniejsze odsłony. Już teraz wiemy, że będzie ostro z powodu informacji, jaką podali ludzie związani z produkcją. Mianowicie, podpalono rekordową ilość ludzi na planie zdjęciowym. Jest to zapewne związane z większym udziałem smoków Daenerys, które osiągną olbrzymie rozmiary. Przypomnijmy, że nadchodzący sezon będzie składał się z 7 odcinków, co jest nowością w serialu, gdzie dotychczas mieliśmy po 10. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.