31.10.2018 13:41

Netflix potwierdził, że "Bojack Horseman" otrzyma 6. sezon

Radujcie się fani antropomorficznego konia-alkoholika, który czasami udaje również, że jest aktorem! Już niedługo zobaczymy 6. sezon produkcji Netfliksa.

Netflix potwierdził, że "Bojack Horseman" otrzyma 6. sezon
foto: kadr z wideo

Platforma streamingowa potwierdziła, że "Bojack Horseman" doczeka się 6. sezonu. Informacje pojawiły się kilka godzin po tym, jak potwierdzono współpracę między producentami serialu a stacją Comedy Central, która wykupiła prawa do pokazywania  przygód Bojacka na swojej antenie. Nie wiemy jednak, kiedy właściciele kablówek będą mogli obejrzeć przygody konia-alkoholika na swoich telewizorach.

Na razie wiemy jedynie, że powstanie 6. sezon, który najpierw będzie dostępny na Netfliksie. W obsadzie powrócą oczywiście nasi ulubieńcy, czyli Will Arnett (Bojack), Aaron Paul (Todd) czy Alison Brie (Diane). News został potwierdzony przez oficjalne konto Netfliksa na Twitterze:

Bojack Horseman powróci w 6. sezonie

Sezon numer 5 był istną karuzelą dla Bojacka. Ogier zmagał się ze swoimi demonami, próbował ułożyć sobie życie z koleżanką z obsady, a także wystąpił w hitowym serialu kryminalnym, w którym grał antybohatera. Jednak jak to w jego przypadku bywa, nic nie mogło się skończyć dobrze. Aktor zaczął cierpieć na rozdwojenie jaźni i utożsamiał się ze swoją postacią zgorzkniałego detektywa. To zmieszane z jego problemami z używkami dało niezbyt dobry miks, który zakończył się tym, że Bojack poszedł do kliniki odwykowej. W nowych odcinkach prawdopodobnie zobaczymy, jak nasz ulubiony degenerat radzi sobie we wspomnianej instytucji. 

Poprzednie odcinki wprowadziły również ciekawe zmiany dla innych bohaterów - Diane rozwiodła się z Panem Peanutbutterem, który bardzo szybko odnalazł nową miłość, a Princess Carolyn adoptowała córeczkę. Nazwała ją "Niezatytułowany projekt Princess Carolyn". Możemy się jedynie domyślać, co też ciekawego przygotują dla postaci scenarzyści w kolejnych epizodach "Bojacka Horsemana". 

Na razie nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera 6. sezonu "Bojacka Horsemana". 5. sezon produkcji pojawił się na Netfliksie 7 września 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix BoJack Horseman