29.07.2020 11:26

Brad Pitt został nominowany do Emmy przez 2-minutowy występ w SNL

Brad Pitt po raz kolejny udowodnił dlaczego jest jednym z najlepszych aktorów na świecie. Jego króciutki występ w programie Saturday Night Live przyniósł mu nominację do Emmy.

Brad Pitt został nominowany do Emmy przez 2-minutowy występ w SNL
foto: IMP FEATURES/East News

Niedawno poznaliśmy nominowanych do nagród Emmy 2020. Wśród nich największe zainteresowanie niewątpliwie wywołał Brad Pitt, który wystąpił gościnnie w jednym ze skeczy otwierających legendarny program "Saturday Night Live". Aktor sparodiował doradcę prezydenta ws. pandemii, doktora Anthony'ego Fauciego. 

Brad Pitt nominowany do Emmy za 2-minutowy występ

W skeczu dr Fauci próbował wyjaśnić słowa prezydenta Donalda Trumpa, który szerzył fałszywe informację na temat sytuacji kryzysowej w USA, twierdząc chociażby, że "szczepionka będzie dostępna relatywnie niedługo".

Łącznie Pitt pojawił się na ekranie przez jakieś 2 minuty, a jego występ zakończył się miłą wiadomością kierowaną bezpośrednio do doktora Fauciego i wszystkich pracowników medycznych, którzy ryzykują życie dla innych.

Donald Trump
Donald Trump
Przeczytaj także Donald Trump krytykuje Oscary, "Parasite" i Brada Pitta: "ten mały mądrala"

Poniżej możecie zobaczyć jego krótki występ gościnny w SNL:

Brad Pitt został nominowany do nagrody Emmy za Najlepszy występ gościnny w serialu komediowym. Podobny zaszczyt przypadł też Adamowi Driverowi oraz Eddiemu Murphy'emu - obydwaj również zachwycili swoimi występami w SNL, ale w przeciwieństwie do Pitta byli gospodarzami odcinka.

Zwłaszcza dobrze wypadł Driver, który zaprezentował jeden z najlepszych monologów otwierających program w ostatniej historii serialu:

Kylo Ren
Kylo Ren
Przeczytaj także Znamy ostatnie słowa Kylo Rena do Rey z IX epizodu "Gwiezdnych Wojen". Co powiedział Ben Solo?
Tagi: Brad Pitt Saturday Night Live