Brad Pitt został nominowany do Emmy przez 2-minutowy występ w SNL

29.07.2020 11:26
Brad Pitt został nominowany do Emmy przez 2-minutowy występ w SNL Fot. IMP FEATURES/East News

Brad Pitt po raz kolejny udowodnił dlaczego jest jednym z najlepszych aktorów na świecie. Jego króciutki występ w programie Saturday Night Live przyniósł mu nominację do Emmy.

Niedawno poznaliśmy nominowanych do nagród Emmy 2020. Wśród nich największe zainteresowanie niewątpliwie wywołał Brad Pitt, który wystąpił gościnnie w jednym ze skeczy otwierających legendarny program "Saturday Night Live". Aktor sparodiował doradcę prezydenta ws. pandemii, doktora Anthony'ego Fauciego. 

Brad Pitt nominowany do Emmy za 2-minutowy występ

W skeczu dr Fauci próbował wyjaśnić słowa prezydenta Donalda Trumpa, który szerzył fałszywe informację na temat sytuacji kryzysowej w USA, twierdząc chociażby, że "szczepionka będzie dostępna relatywnie niedługo".

Łącznie Pitt pojawił się na ekranie przez jakieś 2 minuty, a jego występ zakończył się miłą wiadomością kierowaną bezpośrednio do doktora Fauciego i wszystkich pracowników medycznych, którzy ryzykują życie dla innych.

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć jego krótki występ gościnny w SNL:

Brad Pitt został nominowany do nagrody Emmy za Najlepszy występ gościnny w serialu komediowym. Podobny zaszczyt przypadł też Adamowi Driverowi oraz Eddiemu Murphy'emu - obydwaj również zachwycili swoimi występami w SNL, ale w przeciwieństwie do Pitta byli gospodarzami odcinka.

Zwłaszcza dobrze wypadł Driver, który zaprezentował jeden z najlepszych monologów otwierających program w ostatniej historii serialu:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.