24.08.2019 09:41

Bycie łowcą nagród jest skomplikowane w zwiastunie serialu "The Mandalorian". Zobaczcie wideo

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers i Werner Herzog grają główne role w wyjątkowo mrocznym zwiastunie nadchodzącego serialu aktorskiego ze świata "Gwiezdnych wojen". 

The Mandalorian
foto: "The Mandalorian | Official Trailer | Disney+ | Streaming Nov. 12"/youtube.com

Po kilkunastu miesiącach doczekaliśmy się pełnoprawnego zwiastuna serialu "The Mandalorian", czyli pierwszej takiej produkcji w historii serii "Gwiezdne wojny". Wśród twórców dzieła znajdziemy takie nazwiska, jak Jon Favreau, Dave Filloni, Taika Waititi i Bryce Dallas Howard, a w obsadzie pojawią się Pedro Pascal, Gina Carano, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi, czy Werner Herzog. 

Serial Disney+ zapowiada się jako wyjątkowo mrocznie - zwiastun otwierają ujęcia hełmów szturmowców nabitych na pal, w późniejszych fragmentach materiału widzimy również bijatykę bez użycia blasterów, czy mieczy świetlnych. Efekty wizualne i dźwiękowe nie odstają zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas nowe filmy z serii, a całość klimatem przypomina nieco oldschoolowy western. Zobaczcie zwiastun "The Mandalorian":

Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Przeczytaj także Disney + znamy pełną listę premier

Disney podzielił się również oficjalnym opisem fabuły "The Mandaloriana", który brzmi następująco:

"

Po Bobie i Jango przyszedł czas na nowego wojownika w uniwersum Star Wars. "The Mandalorian" rozgrywa się kilka lat po upadku Imperium i chwilę przed powstaniem Najwyższego Porządku. Widzowie będą podążali za przygodami samotnego strzelca, krążącego po najdalszych rubieżach galaktyki, z dala od szponów Nowej Republiki. "

Pierwszy sezon "The Mandalorian" zadebiutuje na platformie Disney+ już 12 listopada 2019 roku. 

Zobacz także: Wyciekł 7-minutowy fragment serialu "The Mandalorian", osadzonym w świecie "Gwiezdnych wojen"

Tagi: Zwiastuny Star Wars The Mandalorian