Bycie łowcą nagród jest skomplikowane w zwiastunie serialu "The Mandalorian". Zobaczcie wideo

24.08.2019 09:41
Bycie łowcą nagród jest skomplikowane w zwiastunie serialu "The Mandalorian". Zobaczcie wideo Fot. "The Mandalorian | Official Trailer | Disney+ | Streaming Nov. 12"/youtube.com

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers i Werner Herzog grają główne role w wyjątkowo mrocznym zwiastunie nadchodzącego serialu aktorskiego ze świata "Gwiezdnych wojen". 

Po kilkunastu miesiącach doczekaliśmy się pełnoprawnego zwiastuna serialu "The Mandalorian", czyli pierwszej takiej produkcji w historii serii "Gwiezdne wojny". Wśród twórców dzieła znajdziemy takie nazwiska, jak Jon Favreau, Dave Filloni, Taika Waititi i Bryce Dallas Howard, a w obsadzie pojawią się Pedro Pascal, Gina Carano, Nick Nolte, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi, czy Werner Herzog. 

Serial Disney+ zapowiada się jako wyjątkowo mrocznie - zwiastun otwierają ujęcia hełmów szturmowców nabitych na pal, w późniejszych fragmentach materiału widzimy również bijatykę bez użycia blasterów, czy mieczy świetlnych. Efekty wizualne i dźwiękowe nie odstają zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas nowe filmy z serii, a całość klimatem przypomina nieco oldschoolowy western. Zobaczcie zwiastun "The Mandalorian":

Przeczytaj także

Disney podzielił się również oficjalnym opisem fabuły "The Mandaloriana", który brzmi następująco:

Po Bobie i Jango przyszedł czas na nowego wojownika w uniwersum Star Wars. "The Mandalorian" rozgrywa się kilka lat po upadku Imperium i chwilę przed powstaniem Najwyższego Porządku. Widzowie będą podążali za przygodami samotnego strzelca, krążącego po najdalszych rubieżach galaktyki, z dala od szponów Nowej Republiki.

Pierwszy sezon "The Mandalorian" zadebiutuje na platformie Disney+ już 12 listopada 2019 roku. 

Zobacz także: Wyciekł 7-minutowy fragment serialu "The Mandalorian", osadzonym w świecie "Gwiezdnych wojen"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.