27.07.2018 13:03

Była gwiazda „The Walking Dead” powróci do serialu w zupełnie nowej roli

Do 9. sezonu „The Walking Dead” powróci Michael Cudlitz, który wcielał się w Abrahama Forda. Jego bohater zginął, ale twórcom serialu nie przeszkadza zaangażowania aktora w nowej roli. 

Abraham (The Walking Dead)
foto: kadr z serialu The Walking Dead

Każdy z widzów „The Walking Dead” doskonale wie, że serial potrafi zaskakiwać. Przede wszystkim niespodziewanymi śmierciami głównych bohaterów. Ostatnio szokiem dla fanów „Żywych trupów” była informacja dotycząca odejścia z produkcji Andrew Lincolna, który wcielał się w Ricka Grimesa od 1. odcinka 1. sezonu. Okazuje się, że do serialu powróci Michael Cudlitz, który grał Abrahama Forda. Postać została brutalnie zamordowana przez Negana w finale 6. sezonu „The Walking Dead”. 

Jak to możliwe, że znów jest zaangażowany w serial?

„The Walking Dead” -  Michael Cudlitz powróci jako Abraham?

Informację o powrocie Cudlitza potwierdził portal Bloody Disgusting. Czy ponownie zobaczymy aktora w roli twardziela z doświadczeniem wojskowym i charakterystycznym rudym wąsem? Oczywiście w serialu o zombie jest możliwe. Nie będzie nam jednak dane oglądać nieumarłego Abrahama. Cudlitz został wybrany na reżysera 7. odcinka nadchodzącego 9. sezonu. Będzie to jego debiut po drugiej stronie kamery. 

Czy aktor sprawdzi się w roli reżysera? Przekonamy się jesienią 2018 roku, kiedy serial po jawi się na antenie stacji AMC i FOX. Premiera 1. odcinka została zapowiedziana na 7 października tego roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead