21.09.2018 15:54

CW pokazało nowy zwiastun 14. sezonu „Supernatural”

Bracia Winchesterowie powracają! Dean (Jensen Ackles) ku przerażaniu Sama (Jared Padalecki) został opętany przez Michaela. W jaki sposób wpłynie to na życie tego nieustraszonego rodzeństwa?

Supernatural
foto: materiały prasowe

Nowy zwiastun zapowiadający odcinek premierowy 14. sezonu „Supernatural” zapowiada nam naprawdę ciekawą przygodę braci Winchesterów. W materiale widzimy swego rodzaju „nową rzeczywistość” Deana i Sama - według aktorów i załogi pracującej przy serialu to jedna z najlepszych rzeczy, które stały się do tej pory w produkcji.

Trzeba przyznać, że Dean w kaszkiecie i płaszczu wygląda trochę jakby wyrwali go prosto z „Peaky Blinders”. Oceńcie sami:

Supernatural - co się będzie działo w sezonie 14?

Szef produkcji, Andrew Dabb, stwierdził w rozmowie z portalem Comicbook.com, że pisanie nowych odcinków, w których nie ma Deana Winchestera, jest naprawdę ciężkim orzechem do zgryzienia:

"

To ciężkie, bo on jest naprawdę ważną postacią w serialu. Ale dla mnie i Jensena to ekscytujące, bo możemy się zabawić z tym nowym/starym bohaterem. Oprócz tego to pozwala odetchnąć Castielowi, Jackowi, Mary i Bobby'emu. "

Jednak jeszcze większym wyzwaniem dla niego, jako scenarzysty, jest wykreowanie co sezon kolejnego „wielkiego złego”, z którym walczyć muszą dzielni bracia Winchesterowie. Na szczęście tym razem miał od razu w tej roli charyzmatyczną postać:

"

Najtrudniejsza rzecz w tym serialu to znalezienie odpowiedniego przeciwnika dla chłopaków. Trzeba go odpowiednio obudować w historię, wybrać dobrego aktora i wykonać inne tego typu trudne zadania. Tym razem nie mamy czegoś takiego. Wszyscy wiedzą kim jest ten aktor, wszyscy wiedzą kim jest jego postać. Więc nam to dało właściwie natychmiastowego dobrego przeciwnika dla Sama. "

Kiedy premiera 14. sezonu Supernatural?

Premiera 14. sezonu „Supernatural” została zaplanowana na 11 października 2018 roku na antenie stacji CW.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Zwiastuny Supernatural