01.02.2019 12:33

Chcesz wystapić w serialu "Wataha"? Twórcy ogłosili casting do 3. sezonu hitu HBO

Twórcy 3. sezonu serialu HBO "Wataha" poszukują osób chętnych, które chcą wystąpić jako statysta lub epizodysta. Fani mają więc niepowtarzalną szansę na zagranie w ulubionej produkcji.

Wataha
foto: materiały promocyjne

Serial HBO pod tytułem "Wataha" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Został doceniony również za granicą, chociaż... pomylił ją z innym serialem polskiego oddziału stacji - "Paktem". Nie zmienia to jednak faktu, że "Wataha" ma wielu fanów, którzy entuzjastycznie zareagowali na wieść o powstającym 3. sezonie. Okazuje się, że miłośnicy kryminalnej historii osadzonej w Bieszczadach, będą mieli szansę na zagraniu w serialu.

strona główna hbo go
strona główna hbo go
Przeczytaj także HBO GO wreszcie dostępne dla wszystkich! Platforma oferuje bezpłatny pierwszy miesiąc

"Wataha" sezon 3 - casting na statystów i epizodystów

Zdjęcia do kontynuacji "Watahy" rozpoczną się już w lutym 2019 roku. Z tego powodu twórcy poszukują osób, gotowych na wzięcie udział w serialu jako statyści lub epizodyści. Za casting do pomniejszych ról odpowiada firma Stars Impresariat Filmowy. Na jej stronie na Facebooku pojawiło się ogłoszenie. Kto może zgłosić się na przesłuchanie?

Jak widać, przedstawiciele firmy mają pewne wymagania odnoszące się do kandydatów. Przede wszystkim chętni powinni pochodzić z okolic Bieszczadów. Poza tym osoby odpowiadające za castingi wymagają jedynie imienia, nazwiska, wieku, numeru telefonu, aktualnego zdjęcia oraz miasta zamieszkania. W poście na Facebooku potwierdzono również, że zdjęcia do 3. sezonu "Watahy" rozpoczną się w lutym.

"Wataha" sezon 3 - obsada

W kontynuacji serialu HBO w rolach głównych ponownie zobaczymy dobrze znane twarze: Leszek Lichota (kapitan Rebrow), Aleksandra Popławska (prokurator Iga Dobosz), Andrzej Zieliński (major Konrad Markowski), Dagmara Bąk (kapral Aga Małek), Maciej Mikołajczyk (plutonowy Piotr "Rambo" Wójcik), Jacek Lenartowicz (Michał Łuczak), Jarosław Boberek (policjant Świtalski), Mariusz Saniternik (Kalita), Andrzej Konopka (kapitan Krzysztof "Doktor" Starowicz) i Piotr Żurawski (Sylwester Wiśniak). Obsada pozostanie zapewne powiększona o nowych bohaterów. Na razie nie wiadomo, kto dołączy serialu.

Scenariuszem 3. sezonu "Watahy" zajmą się Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami są Bogumił Lipski (HBO Polska) i Izabela Łopuch (executive producer, HBO Polska). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński. Oba dotychczasowe sezony "Watahy" można oglądać w HBO GO. Premiera 3. sezonu "Watahy" jest planowana na rok 2019. 

>>> Zobacz także: HBO GO - pojawiła się oferta na luty 2019. Co nowego na platformie?  <<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Wataha HBO