Chcesz wystapić w serialu "Wataha"? Twórcy ogłosili casting do 3. sezonu hitu HBO

Sergiusz Kurczuk
01.02.2019 12:33
Chcesz wystapić w serialu "Wataha"? Twórcy ogłosili casting do 3. sezonu hitu HBO Fot. materiały promocyjne

Twórcy 3. sezonu serialu HBO "Wataha" poszukują osób chętnych, które chcą wystąpić jako statysta lub epizodysta. Fani mają więc niepowtarzalną szansę na zagranie w ulubionej produkcji.

Serial HBO pod tytułem "Wataha" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Został doceniony również za granicą, chociaż... pomylił ją z innym serialem polskiego oddziału stacji - "Paktem". Nie zmienia to jednak faktu, że "Wataha" ma wielu fanów, którzy entuzjastycznie zareagowali na wieść o powstającym 3. sezonie. Okazuje się, że miłośnicy kryminalnej historii osadzonej w Bieszczadach, będą mieli szansę na zagraniu w serialu.

Przeczytaj także

"Wataha" sezon 3 - casting na statystów i epizodystów

Zdjęcia do kontynuacji "Watahy" rozpoczną się już w lutym 2019 roku. Z tego powodu twórcy poszukują osób, gotowych na wzięcie udział w serialu jako statyści lub epizodyści. Za casting do pomniejszych ról odpowiada firma Stars Impresariat Filmowy. Na jej stronie na Facebooku pojawiło się ogłoszenie. Kto może zgłosić się na przesłuchanie?

Jak widać, przedstawiciele firmy mają pewne wymagania odnoszące się do kandydatów. Przede wszystkim chętni powinni pochodzić z okolic Bieszczadów. Poza tym osoby odpowiadające za castingi wymagają jedynie imienia, nazwiska, wieku, numeru telefonu, aktualnego zdjęcia oraz miasta zamieszkania. W poście na Facebooku potwierdzono również, że zdjęcia do 3. sezonu "Watahy" rozpoczną się w lutym.

"Wataha" sezon 3 - obsada

W kontynuacji serialu HBO w rolach głównych ponownie zobaczymy dobrze znane twarze: Leszek Lichota (kapitan Rebrow), Aleksandra Popławska (prokurator Iga Dobosz), Andrzej Zieliński (major Konrad Markowski), Dagmara Bąk (kapral Aga Małek), Maciej Mikołajczyk (plutonowy Piotr "Rambo" Wójcik), Jacek Lenartowicz (Michał Łuczak), Jarosław Boberek (policjant Świtalski), Mariusz Saniternik (Kalita), Andrzej Konopka (kapitan Krzysztof "Doktor" Starowicz) i Piotr Żurawski (Sylwester Wiśniak). Obsada pozostanie zapewne powiększona o nowych bohaterów. Na razie nie wiadomo, kto dołączy serialu.

Scenariuszem 3. sezonu "Watahy" zajmą się Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami są Bogumił Lipski (HBO Polska) i Izabela Łopuch (executive producer, HBO Polska). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński. Oba dotychczasowe sezony "Watahy" można oglądać w HBO GO. Premiera 3. sezonu "Watahy" jest planowana na rok 2019. 

>>> Zobacz także: HBO GO - pojawiła się oferta na luty 2019. Co nowego na platformie?  <<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.