07.02.2019 12:28

Chciała zrobić postać z "Doktora Who" ze śniegu, wyszedł jej... penis. Zdjęcie z Twittera stało się nowym hitem internetu

Fanka serialu "Doktor Who" postanowiła wyrzeźbić w śniegu kosmitę rasy Dalek. Po roztopach bałwan zaczął przypominać fallusa. Zdjęcie śnieżnej rzeźby podbiło Twittera.

David Tennant (Doktor Who)
foto: kadr z serialu Doktor Who

Bycie fanem można okazywać na wiele sposobów. Niektórzy miłośnicy filmów i seriali są tak zakochani w swoim ulubionym tytule, że wykorzystują każdą okazję do zakomunikowaniu całemu światu o swoim hobby. Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii posługująca się na Twitterze nickiem Oeufelia postanowiła pochwalić się swoim śnieżnym dziełem nawiązującym do serialu "Doktor Who". Zamieściła też zdjęcie bałwana w czasie roztopów. Z miejsca stało się viralem. Dlaczego? Z jednego prostego powodu.

science fiction
science fiction
Przeczytaj także Top 10: Najlepsze seriale z gatunku science fiction w historii

"Doktor Who" - bałwan w kształcie Daleka wyglądający jak penis

Oeufelia postanowiła wykorzystać opady śniegu i stworzyć nietypowego bałwana. Zamiast tradycyjnie wyglądającego śnieżnego jegomościa, wpadła na pomysł ulepienia wizerunku jednego z najstarszych kosmitów obecnych w serialu "Doktor Who", które doczekały się nawet dwóch filmów telewizyjnych. Chodzi o Daleków - organizmy, które większość życia spędzają w specjalnie skonstruowanych maszynach, przypominających małe ciężko uzbrojone czołgi.

Twórczyni śnieżnej wersji Daleka ostrzega wszystkich fanów serialu przed podobnym pomysłem. Podczas roztopów jej rzeźba zaczęła przypominać... penisa. Potem Oeufelia musiała tłumaczyć się sąsiadom, dlaczego pod jej domem stoi śnieżna rzeźba fallusa wielkości człowieka. 

"

Jedna z rzeczy, których nigdy więcej nie powtórzę, jest ulepienie Daleka ze śniegu. Zrobiłam to, kiedy mieszkaliśmy w naszym starym domu, a nasze dzieci były zachwycone "Doktorem Who". Wtedy dowiedziała się, że topiący się śnieżny Dalek, bardzo smuci sąsiadów. "

Biorąc pod uwagę charakter faszyzujących Daleków, którzy marzą o eksterminacji każdej kosmicznej rasy poza swoją, roztopiona wersja bałwana pasuje do tej postaci jak ulał. Zdjęcie wrzucone na Twittera ukazujące bałwana tuż po ulepieniu i w trakcie roztopów stało się hitem internetu. Fotografia dotarła do prawie ośmiu milionów użytkowników.

"

Zastanawiam się czemu kiedy coś staje się viralem, tempo wyświetleń/like'ów przestaje wzrastać w tak szybkim czasie. Teoretycznie, kiedy osiągnęło pewien zasięg, powinno iść dalej z takim samym wskaźnikiem przyrostu? Nie, żebym narzekała na ponad 7,600,000 wyświetleń!!! "

Oprócz dość dużego wyniku wyświetleń, fotka zdobyła ponad 2 tysiące komentarzy, 116 tysięcy polubień i 32 tysiące udostępnień. Niezły wynik!

"Doktor Who" sezon 12 - kiedy premiera?

Obecnie w 13. wcielenie Doktora wciela się Jodie Whittaker. Aktorka jest pierwszą kobietą, która zagrała tytułowego bohatera. W grudniu 2018 roku zakończyła się emisja 11. sezonu serialu BBC. Z okazji Nowego Roku wyemitowano odcinek specjalny. Na nowe przygody kosmicznego podróżnika, będziemy musieli poczekać do roku 2020. Twórcy zapowiedzieli, że w 12. sezonie serialu ponownie zobaczymy Whittaker. Na razie nie waidomo, kiedy odbędzie się premiera owych odcinków, ani czy w serialu ponownie zobaczymy Daleków.

>>Zobacz też: Mężczyzna zrobił dla swoich córek lodowy Hogwart<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Doktor Who