03.12.2018 19:10

"Chilling Adventures of Sabrina": Netflix ogłosił datę premiery i pokazał teaser 2. sezonu

Druga odsłona "Chilling Adventures od Sabrina" zadebiutuje na Netflix wcześniej niż się spodziewaliśmy. Kiedy premiera 2. sezonu serialu o nastoletniej czarownicy?

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2
foto: kadr z teasera 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina"

Nie wszyscy zdążyli obejrzeć 1. sezon nowej wersji serialu o Sabrinie, a Netflix już zapowiedział drugą porcję odcinków "Chilling Adventures of Sabrina". Kiedy możemy spodziewać się powrotu 16-letniej czarownicy, jej ciotek, przyjaciół, wysłanników piekieł i kota Salema?

"Chilling Adventures of Sabrina" sezon 2 - kiedy premiera?

Pełna mroku, czarnoksięstwa, magii i uroku głównej bohaterki produkcja powróci z 2. sezonem już 5 kwietnia 2019 roku, a więc niecałe pół roku po premierze serialu. Netflix zapowiedział nowe odcinki w specjalnym teaserze, który m.in. nawiązuje do czołówki "Sabriny" z lat 90. i ukazuje nowe, gotyckie oblicze nastoletniej czarownicy.

Jak poinformowano już wcześniej, do obsady "Chilling Adventures of Sabrina" w 2. sezonie dołączą Alexis Denisof ("Buffy postrach wampirów") i Jedidiah Goodacre ("Następcy").

Świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina" już 14 grudnia

Kiernan Shipka w roli Sabriny Spellman zadebiutowała na ekranach 26 października 2018 roku, od razu zyskując miłość widzów i przychylność krytyków. Prócz 2. sezonu serialu, Netflix przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla fanów produkcji. Już 14 grudnia 2018 w serwisie pojawi się specjalny, świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina", w którym młodszą wersję głównej bohaterki zagra Mckenna Grace.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Zwiastuny Netflix Chilling Adventures of Sabrina