"Chilling Adventures of Sabrina" na Netflix: Będzie 3. i 4. sezon serialu! Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

18.12.2018 17:03
Fot. kadr z wideo

Chociaż od ogłoszenia daty 2. sezonu nowej wersji przygód nastoletniej czarownicy Sabriny minęły zaledwie dwa tygodnie, Netflix już zapowiedział, że to nie koniec. Co wydarzy się w kolejnych sezonach w tajemniczej miejscowości Greendale?

Choć nie wszystkim jeszcze udało się obejrzeć 1. sezon serialu "Chilling Adventures of Sabrina" na Netflix, przedstawiciele platformy zapowiedzieli już, że 5 kwietnia 2019 widzowie będą mogli zobaczyć 2. sezon perypetii Sabriny Spellmann. Z tej okazji zostało stworzone specjalne wideo, które klimatem nawiązuje do czołówki "Sabriny" z lat 90., w której główną rolę zagrała Melissa Joan Heart.

"Chilling Adventures of Sabrina" na Netflix: Sezon 2.

Jak poinformowano już wcześniej, do obsady "Chilling Adventures of Sabrina" w 2. sezonie dołączą Alexis Denisof ("Buffy postrach wampirów") i Jedidiah Goodacre ("Następcy"). Jednak wielu widzów najbardziej interesuje, czy w kolejnych odcinkach kot Salem w końcu zacznie mówić. Zwierzak był jedną z najważniejszych postaci w ekranizacji "Sabriny, nastoletniej czarwonicy" z Melissą Joan Heart, emitowanej w latach 1996-2003. Salem pojawił się także w jednym z odcinków "Chilling Adventures of Sabrina", w dniu 16. urodzin nastolatki, jednak wtedy, jako kot, nie powiedział ani słowa. Czy zgodnie ze swoją komiksową wersją stanie się głosem rozsądku młodej czarownicy? 

>> Zobacz także: "Chilling Adventures of Sabrina" w świątecznym odcinku! <<

"Chilling Adventures of Sabrina": Sezon 3. i 4. - kiedy premiera?

Informacja z potwierdzeniem 3. i 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" pojawiła się niespodziewanie na oficjalnym fanpage'u Netflix Polska. Na razie nie potwierdzono jednak dat emisji nowych odcinków przygód Sabriny. Możliwe jednak, że 3. sezon zobaczymy jeszcze w 2019 roku! Do przewidzenia jest również, że każdy z nich - tak jak pierwszy - będzie liczyć po 10. epizodów. W roli głównej po raz kolejny wystąpi Kiernan Shipka, a towarzyszyć jej będą Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

"Chilling Adventures of Sabrina": Sezon 3. i 4. - co się wydarzy się w serialu?

Netflix nie zdradza, co wydarzy się w kolejnych sezonach "Chilling Adventures of Sabrina". Prawdopodobnie jednak część historii oparta będzie nadal na zeszytach z Archie Comics. Sabrina nadal zmagać się będzie ze swoją podwójną naturą - śmiertelniczki i czarownicy, która chce jednocześnie żyć w świecie ludzi i w świecie magii.

Justyna Kierzkowska|undefined
Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.