„Chilling Adventures of Sabrina”: Czarny chrzest Sabriny i sylwetka bohaterki na pierwszych fotosach z serialu

Natalia Hluzow
13.08.2018 18:04
„Chilling Adventures of Sabrina”: Czarny chrzest Sabriny i sylwetka bohaterki na pierwszych fotosach z serialu Fot. materiały promocyjne

Netflix udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu „Chilling Adventures of Sabrina”. Fotosy dowodzą, że naprawdę czeka nas mroczna wersja opowieści o nastoletniej czarownicy.

Wyczekiwana przez wszystkich miłośników magii, czarnoksięstwa i sit-comu z lat 90. produkcja już za kilka miesięcy zadebiutuje na platformie Netflix. Serial „Chilling Adventures of Sabrina” ma być mroczną wariacją na temat historii nastoletniej czarownicy, pełną przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i czarnej magii. Jego twórcą jest Roberto Aguirre-Sacasa, który zmiany w wizerunku Sabriny wprowadził już na kartach komiksu o tym samym co serial tytule. Pierwsze oficjalne fotosy, które zaprezentował Netflix, sugerują, że zapowiedzi dotyczące klimatu zbliżonego do „Dziecka Rosemary” czy „Egzorcysty” nie były przesadzone.

„Chilling Adventures of Sabrina”: fotosy z serialu

Aguirre-Sacasa, podobnie jak członkowie obsady, dzielił się już wprawdzie pierwszymi zdjęciami Sabriny z planu. Mogliśmy też obejrzeć (jak się okazuje) nieoficjalny plakat „Chilling Adventures of Sabrina”. Jednak dopiero teraz Netflix zaprezentował materiały promocyjne produkcji. 

Na pierwszej fotografii widzimy Kiernan Shipkę w roli Sabriny przypominającą nieco zagubionego Czerwonego Kapturka, na którego gdzieś pośród drzew czyha niebezpieczeństwo. Drugie zdjęcie przedstawia natomiast Czarny Chrzest bohaterki. Prócz Sabriny uczestniczą w nim także jej ciotki (Miranda Otto i Lucy Davies), Ojciec Blackwood - Najwyższy Kapłan Kościoła Nocy (Richard Coyle) i inne czarownice. Obydwa fotosy prezentujemy poniżej:

CAS_101_Unit_00603R9 Fot. foto: materiały prasowe Netflix
CAS_102_Unit_00689R3 Fot. foto: materiały prasowe Netflix

W serialu, poza wspomnianymi już aktorami, wystąpią także: Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot i Gavin Leatherwood. Premiera „Chilling Adventures of Sabrina” na Netflix została zapowiedziana na 26 października 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.