13.08.2018 18:04

„Chilling Adventures of Sabrina”: Czarny chrzest Sabriny i sylwetka bohaterki na pierwszych fotosach z serialu

Netflix udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu „Chilling Adventures of Sabrina”. Fotosy dowodzą, że naprawdę czeka nas mroczna wersja opowieści o nastoletniej czarownicy.

Chilling Adventures of Sabrina pierwsze fotosy
foto: materiały promocyjne

Wyczekiwana przez wszystkich miłośników magii, czarnoksięstwa i sit-comu z lat 90. produkcja już za kilka miesięcy zadebiutuje na platformie Netflix. Serial „Chilling Adventures of Sabrina” ma być mroczną wariacją na temat historii nastoletniej czarownicy, pełną przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i czarnej magii. Jego twórcą jest Roberto Aguirre-Sacasa, który zmiany w wizerunku Sabriny wprowadził już na kartach komiksu o tym samym co serial tytule. Pierwsze oficjalne fotosy, które zaprezentował Netflix, sugerują, że zapowiedzi dotyczące klimatu zbliżonego do „Dziecka Rosemary” czy „Egzorcysty” nie były przesadzone.

„Chilling Adventures of Sabrina”: fotosy z serialu

Aguirre-Sacasa, podobnie jak członkowie obsady, dzielił się już wprawdzie pierwszymi zdjęciami Sabriny z planu. Mogliśmy też obejrzeć (jak się okazuje) nieoficjalny plakat „Chilling Adventures of Sabrina”. Jednak dopiero teraz Netflix zaprezentował materiały promocyjne produkcji. 

Na pierwszej fotografii widzimy Kiernan Shipkę w roli Sabriny przypominającą nieco zagubionego Czerwonego Kapturka, na którego gdzieś pośród drzew czyha niebezpieczeństwo. Drugie zdjęcie przedstawia natomiast Czarny Chrzest bohaterki. Prócz Sabriny uczestniczą w nim także jej ciotki (Miranda Otto i Lucy Davies), Ojciec Blackwood - Najwyższy Kapłan Kościoła Nocy (Richard Coyle) i inne czarownice. Obydwa fotosy prezentujemy poniżej:

Kiernan Shipka jako Sabrina
Chilling Adventures of Sabrina

W serialu, poza wspomnianymi już aktorami, wystąpią także: Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot i Gavin Leatherwood. Premiera „Chilling Adventures of Sabrina” na Netflix została zapowiedziana na 26 października 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Netflix Sabrina, nastoletnia czarownica Chilling Adventures of Sabrina