"Chilling Adventures of Sabrina" - zobaczcie nowy zwiastun 2. sezonu

Kamil Kacperski
19.03.2019 09:00
"Chilling Adventures of Sabrina" - zobaczcie nowy zwiastun 2. sezonu Fot. kadr z wideo

Netflix zaprezentował kolejną zapowiedź hitowego serialu o nastoletniej czarownicy. Zobaczcie, jak Sabrina powoli zamienia się w pełnoprawną mistrzyni mrocznych sztuk magicznych.

Serial "Chilling Adventures of Sabrina" jest adaptacją serii komiksowej o tym samym tytule, która jest wydawana przez Archie Comics. Główną bohaterką produkcji jest tytułowa Sabrina, nastolatka należąca do rodziny czarownic, która stara się połączyć swoje "normalne życie" z powinnościami przyszłej czarownicy. To właśnie ten balans między obowiązkami będzie pełnił jedną z najważniejszych ról w nadchodzących odcinkach serialu. 

Chilling Adventures of Sabrina 2 - nowy zwiastun

Oprócz tego, Sabrina będzie musiała poradzić sobie w trójkącie miłosnym ona - jej chłopak Harvey Kinkle oraz Nicholas Scratch, kolega ze szkoły magii, który spróbuje uwieść nastolatkę w 2. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina". Zobaczcie, jak Sabrina powoli staje się pełnoprawną czarownicą w zwiastunie nowych odcinków:

Przeczytaj także

Oprócz tego Netflix opublikował nowy opis fabuły 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina", który zapowiada, że mimo problemów, Sabrina chętnie doda oliwy do ognia:

Zło czai się tuż obok, a Sabrina znów miesza. Zapisawszy swoje imię w Księdzie Bestii, Sabrina szamocze się między światem śmiertelników a swoją nową mroczną naturą. W drugiej części serialu na Sabrinę czekają nowe wyzwania, między innym wybór między znanym śmiertelnikiem Harveyem Kinkle’em a ponętnym czarownikiem Nicholasem Scratchem. Choć jest zaprzysiężona Księciu Ciemności, to nie znaczy, że nie ma ochoty rozpętać małego piekiełka.

Chilling Adventures of Sabrina 2 - kiedy premiera?

2. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się na Netfliksie niedługo po premierze 1. sezonu i świątecznego odcinka specjalnego - "część drugą", jak nazywa nowe odcinki Netflix, zobaczymy już 5 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.