29.01.2019 12:51

"Chyłka": Jakub Gierszał dołączy w drugim sezonie do głównej obsady

Gierszał pojawił się już w kilku odcinkach 1. sezonu znanego jako "Chyłka - Zaginięcie". Aktor będzie klientem prawniczki w 2. sezonie serialu zatytułowanym "Chyłka - Kasacja".

Jakub Gierszał
foto: Bartosz KRUPA/East News

Oficjalne konta na mediach społecznościowych serialu "Chyłka" poinformowały, że w 2. sezonie produkcji w roli jednego z głównych bohaterów zobaczymy Jakuba Gierszała. Mężczyzna wciela się w postać Piotra Langera Juniora, syna znanego biznesmena i dziedzica jego fortuny. Mężczyzna zostaje oskarżony o brutalne morderstwo, a do obrony zostaje wyznaczona właśnie Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka), główna bohatera książek i serialu z serii "Chyłka". 

Jakub Gierszał w serialu Chyłka - Kasacja

Twórcy udostępnili również zdjęcie z serialu, które przedstawia Gierszała w roli psychopaty. Zobaczcie sami:

Czytając komentarze pod postami o informacji możemy wywnioskować, że widzowie serialu są raczej zadowoleni z decyzji twórców. Według nich, Gierszał pasuje do roli psychopaty. 

Chyłka - Kasacja - kiedy premiera?

Niedługo po premierze 1. sezonu poinformowano, że "Chyłka - Zaginięcie" trafi również na antenę TVN-u. Premiera w telewizji naziemnej odbędzie się już 23 lutego 2019 roku. TVN postanowił kontynuować serial i jesienią 2019 roku zobaczymy 2. sezon "Chyłki", który tym razem zostanie opatrzony podtytułem "Kasacja". W roli głównej powróci oczywiście Magdalena Cielecka. Produkcja znów zadebiutuje najpierw odpłatnie na platformie Player.pl i dopiero po kilku miesiącach trafi na antenę stacji TVN.

Na razie niestety nie znamy daty premiery 2. sezonu "Chyłki". 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Joanna Chyłka