"Chyłka": Jakub Gierszał dołączy w drugim sezonie do głównej obsady

Kamil Kacperski
29.01.2019 12:51
"Chyłka": Jakub Gierszał dołączy w drugim sezonie do głównej obsady Fot. Bartosz KRUPA/East News

Gierszał pojawił się już w kilku odcinkach 1. sezonu znanego jako "Chyłka - Zaginięcie". Aktor będzie klientem prawniczki w 2. sezonie serialu zatytułowanym "Chyłka - Kasacja".

Oficjalne konta na mediach społecznościowych serialu "Chyłka" poinformowały, że w 2. sezonie produkcji w roli jednego z głównych bohaterów zobaczymy Jakuba Gierszała. Mężczyzna wciela się w postać Piotra Langera Juniora, syna znanego biznesmena i dziedzica jego fortuny. Mężczyzna zostaje oskarżony o brutalne morderstwo, a do obrony zostaje wyznaczona właśnie Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka), główna bohatera książek i serialu z serii "Chyłka". 

Jakub Gierszał w serialu Chyłka - Kasacja

Twórcy udostępnili również zdjęcie z serialu, które przedstawia Gierszała w roli psychopaty. Zobaczcie sami:

Czytając komentarze pod postami o informacji możemy wywnioskować, że widzowie serialu są raczej zadowoleni z decyzji twórców. Według nich, Gierszał pasuje do roli psychopaty. 

Chyłka - Kasacja - kiedy premiera?

Niedługo po premierze 1. sezonu poinformowano, że "Chyłka - Zaginięcie" trafi również na antenę TVN-u. Premiera w telewizji naziemnej odbędzie się już 23 lutego 2019 roku. TVN postanowił kontynuować serial i jesienią 2019 roku zobaczymy 2. sezon "Chyłki", który tym razem zostanie opatrzony podtytułem "Kasacja". W roli głównej powróci oczywiście Magdalena Cielecka. Produkcja znów zadebiutuje najpierw odpłatnie na platformie Player.pl i dopiero po kilku miesiącach trafi na antenę stacji TVN.

Na razie niestety nie znamy daty premiery 2. sezonu "Chyłki". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.