"Chyłka - Zaginięcie" trafi do TVN. Kiedy telewizyjna premiera serialu na podstawie twórczości Remigiusza Mroza?

Sergiusz Kurczuk
21.01.2019 11:01
Magdalena Cielecka (Chyłka - Zaginięcie)|undefined Fot. kadr z serialu Chyłka - Zaginięcie

Już niedługo najnowsza produkcja Player.pl trafi do ramówki stacji TVN. Serial "Chyłka - Zaginięcie" na podstawie prozy Remigiusza Mroza do tej pory był dostępny jedynie w internecie.

Platforma Player.pl powołała do życia serial "Chyłka - Zaginięcie" na podstawie twórczości pisarza Remigiusza Mroza. Historia opowiada o Joannie Chyłce (Magdalena Cielecka) - znanej warszawskiej adwokat, która podejmuje się trudnej sprawy zaginięcia dziecka. Okazuje się, że przestępstwo spowija mroczna tajemnica. Już niedługo produkcja dostępna jedynie w internecie, trafi zupełnie za darmo do telewizji. Gdzie oglądać serial "Chyłka - Zaginięcie"?

"Chyłka - Zaginięcie" - gdzie oglądać serial Player.pl?

Internetowa premiera serialu "Chyłka - Zaginięcie" odbyła się 26 grudnia 2018 roku na Player.pl. Niebawem internetowa emisji 7-odcinkowej opowieści dobiegnie końca. Z tego powodu produkcja trafi na antenę stacji TVN. Oznacza to, że osoby, które nie miały wykupionego dostępu do platformy Player.pl, będą mogły obejrzeć serial "Chyłka - Zaginięcie" w ramach abonamentu i pakietu telewizji naziemnej. W internecie za darmo można było oglądać jedynie 2 odcinki adaptacji prozy poczytnego pisarza Remigiusza Mroza.

Historia przedstawiona w serialu "Chyłka - Zaginięcie" to polska odpowiedź na thrillery prawnicze Johna Grishama. Tytułowa bohaterka przypomina nieco połączenie Daredevila i Jessiki Jones. Nie tylko jest uzdolnioną prawniczką, która odnosi sukcesy podczas najtrudniejszych procesów sądowych, ale również jest kobietą bezkompromisową, ostrą, niestroniącą od przekleństw, alkoholu i muzyki rockowej. Sprawa ukazana w serialu dotyczy zaginięcia 3-letniej dziewczynki. Dochodzenie policji wskazuje bezpośrednio na rodziców dziecka. Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński (Filip Pławiak) zwany również Zordonem, będą musieli stawić czoła zagadce, odkryć prawdę na temat zaginięcia dziecka i obronić swoje dobre imię.

"Chyłka - Zaginięcie" na TVN - kiedy premiera w telewizji?

Widzowie, którzy nie widzieli serialu "Chyłka - Zaginięcie" w Player.pl, będą mogli nadrobić zaległości już w lutym. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na TVN w sobotę 23 lutego 2019 roku o godzinie 20:00. Oprócz Cieleckiej i Pławiaka w obsadzie znaleźli się Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Piotr Głowacki, Piotr StramowskiPiotr Żurawski. Za reżyserię serialu "Chyłka - Zaginięcie" odpowiadał Łukasz Palkowski.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.