Co dalej z "Mindhunterem"? Pojawiły się nowe informacje związane z 3. sezonem

16.01.2020 17:00
Co dalej z "Mindhunterem"? Pojawiły się nowe informacje związane z 3. sezonem Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix wydał oficjalne oświadczenie w sprawie trzeciego sezonu "Mindhuntera". Nie mamy dobrych wieści...

Od premiery drugiego sezonu "Mindhuntera" minęło już pół roku, a Netflix milczał w kwestii ewentualnej kontynuacji. Doniesienia o nowych projektach Davida Finchera nie napawały optymizmem i fani zaczęli się zastanawiać, czy trzecia seria w ogóle powstanie. Teraz platforma wydała oficjalne oświadczenie, które jeszcze bardziej ostudziło nasz zapał. Serial został bowiem zawieszony na czas bliżej nieokreślony.

"Mindhunter" - czy 3. sezon powstanie?

Nadzieja na powstanie trzeciego sezonu "Mindhuntera" wciąż istnieje, zwłaszcza, że aktorzy są zainteresowani powrotem. Szanse na to jednak znacząco zmalały, ponieważ - jak podają zagraniczne media - odtwórcy głównych ról zostali zwolnieni ze swoich kontraktów.

Przeczytaj także

Zgodnie z oświadczeniem Netfliksa, David Fincher skupia się obecnie na innych projektach, w związku z czym trzeci sezon "Mindhuntera" poszedł w przysłowiową odstawkę. W związku z tym aktorzy otrzymali zielone światło, by związać się z innymi projektami. W oświadczeniu czytamy:

David skupia się teraz na tworzeniu swojego pierwszego filmu dla platformy Netflix - "Mank", oraz produkcji drugiego sezonu "Miłości, śmierci i robotów". Możliwe, że w przyszłości powróci do "Mindhuntera", jednak obecnie wydawało się niesprawiedliwym wstrzymywanie aktorów od poszukiwania nowej pracy.

Przeczytaj także

Reasumując, trzeci sezon "Mindhuntera" wciąż może powstać, jednak musielibyśmy na niego poczekać przynajmniej kilka lat. I nie mielibyśmy pewności, że wrócą do nas główni bohaterowie, ponieważ aktorzy mogą być wówczas zajęci innymi projektami.

Zobacz też: "Mindhunter" sezon 3 - jacy seryjni mordercy mogą pojawić się w kontynuacji serialu?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.