Co się zmieni w relacji Muldera i Scully w 11. sezonie „Z Archiwum X”?

Sergiusz Kurczuk
08.12.2017 15:34
Co się zmieni w relacji Muldera i Scully w 11. sezonie „Z Archiwum X”? Fot. kadr z serialu Z Archiwum X

Mulder i Scully to jedna ze słynniejszych serialowych par. Niedługo powrócą w 11. sezonie „Z Archiwum X”. W sieci pojawił się materiał przybliżający, jak wygląda relacja agentów FBI.

11. sezon „Z Archiwum X” powróci już w styczniu 2018 roku. Żeby jednak bezczynnie nie czekać, stacja Fox postanowił umilić czas widzom serialu i zaprezentowała wideo, które wyjaśnia, co łączy głównych bohaterów słynnej produkcji. W krótkim materiale wideo występują odtwórcy Foxa Muldera i Dany Scully. 

Wypowiedzi Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson przeplatane są całkowicie nowymi fragmentami nadchodzącego sezonu. 

W pierwszych sezonach serialu partnerzy mieli się ku sobie już od pierwszych odcinków. W jednym z filmów Mulder i Scully zostali nawet małżeństwem. Jednak w 10. sezonie sprawiali wrażenie zdystansowanych. Jak relacja rozwinie się w 11. sezonie? Twórcy od dawna zapowiadają, że w kontynuacji powróci stare dobre „Z Archiwum X”. Poprzedni sezon zawiódł starych fanów zupełnie nową formułą. To, co jest między głównymi bohaterami, najlepiej podsumowała Anderson.

Powiedziałbym, że powracamy do miejsca, w którym byliśmy oryginalnie, tylko że bez napięcia seksualnego... bo już mamy seks za sobą. 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że fani serialu z lat 90. będą usatysfakcjonowani. Powróci nie tylko dawna formuła i relacja między Mulderem i Scully, ale również dobrze znani bohaterowie sprzed lat. Premiera pierwszego z 10 odcinków 11. sezonu „Z Archiwum X” odbędzie się już 3 stycznia 2018 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.