20.07.2018 14:45

Co zabrać na wakacje? Netflix prezentuje zabawny wakacyjny niezbędnik [WIDEO]

Netflix przypomina, by wybierając się na wakacje nie zapomnieć o pieniądzach, ciuchach, kosmetykach oraz… filmach i serialach pobranych na aplikację Netflix!

Co zabrać na wakacje?
foto: materiały prasowe Netflix

Dla wszystkich maniaków seriali Netflix przygotował specjalny wakacyjny niezbędnik – idealny na urlop, weekendowy wypad czy choćby spontaniczną wycieczkę za miasto. Prócz odpowiedniego budżetu i stosownego ekwipunku, znalazły się tam słynne seriale Netfliksa, które można pobierać poprzez aplikację na urządzenia mobilne i zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie poniesie nas wakacyjna przygoda.

Wakacyjny niezbędnik Netflix – co zabrać ze sobą w podróż?

Są rzeczy, które przed każdą podróżą spakować trzeba. Jednak przed wyjazdem tak dużo się dzieje, że czasem trudno przypomnieć sobie, co zabrać ze sobą na wakacje i znaleźć czas na dokładną analizę zawartości bagażu. Na szczęście jest Netflix, który przygotował serialowe inspiracje dla podróżujących w specjalnym wideo:

Jak sugeruje powyższe wideo, wybierając się w podróż, należy przede wszystkim pamiętać o wakacyjnym budżecie, ochronie przed deszczem, dezodorancie w sprayu, suchym prowiancie i dobrym nastawieniu! Dlaczego? Wszystko wyjaśniają poniższe grafiki:

Co zabrać na wakacje? Netflix
Co zabrać na wakacje? Netflix

Przede wszystkim jednak Netflix przypomina, że niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, możesz zabrać ze sobą swoje ulubione filmy i seriale ściągnięte wcześniej w aplikacji Netflix. Bon voyage! 

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Netflix