09.10.2017 12:13

„Constantine” postraszy jako serial animowany

Charyzmatyczny egzorcysta i mistrz mrocznych sztuk magii powraca do rozwiązywania demonicznych problemów w kreskówce tylko dla dorosłych.

„Constantine” postraszy jako serial animowany
foto: kadr z wideo/materiały prasowe

Mroczny sztukmistrz John Constantine nie pierwszy raz pojawia się na małym ekranie. Na antenie NBC emitowany był serial aktorski, w którym w tytułową rolę wcielał się walijski aktor Matt Ryan. Niestety petycja, którą wystosowali fani nie przyniosła skutków i serial nie doczekał się swojego drugiego sezonu.

Jednak nie wszystko zostało stracone, ponieważ okultysta powraca w formie animowanego serialu, który nadawany będzie na platformie CW Seed. Tak prezentuje się pierwszy udostępniony fragment produkcji:

Do roli Constantine’a powraca znany z serialu Matt Ryan, produkcją zajmą się zaś znani z poprzednich seriali ze stajni DC, David S. Goyer oraz Greg Berlanti. Jako scenarzysta przy produkcji pracował odpowiedzialny za „Justice League Dark” J.M. DeMatteis, zaś reżyserią zajmie się Doug Murphy.

Fabuła serialu będzie opowiadała o kolejnych przygodach Johna Constantine’a. Utalentowany znawca mrocznych sztuk magii i zaprawiony okultysta będzie walczył o życia niewinnych osób, samemu poświęcając swoją duszę. Lecz kto wie, może jego dobre uczynki pomogą mu znaleźć sposób na poprawę swojego losu.

Nie wiemy jednak jeszcze kiedy serial się ukaże. Wiemy jedynie, że będzie udostępniany na należącej do Warner Bros platformie streamingowej CW Seed. Będziemy informować jak tylko pojawi się oficjalna data premiery.

Chcielibyście drugi sezon „Constantine'a", czy serial animowany wam wystarczy?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Constantine